PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717629}
6,5 30
ocen
6,5 10 1 30
Half Life: Decay
powrót do forum gry Half-Life: Decay

...przeportowana przez fanów :) http://www.moddb.com/mods/half-life-decay

ocenił(a) grę na 4
drill90

Tylko jak to uruchomic ?? Zainstalowałem ale brak pliku exe ani nic

Danio31b

Podam Ci opis, jak to zrobić na wersji Non-Steam, bo po aktualizacji na Steamie nie wszystkie modyfikacje Half-Life'a działają. Musisz zainstalować grę do folderu, gdzie wgrałeś Half-Life'a (tam gdzie są foldery valve, steam, platform itp). Instalujesz go tam w folderze "decay" (jeśli takiego nie ma - to go zrób). Po wgraniu robisz skrót na pulpicie do pliku hl.exe, wchodzisz w jego właściwości i tam gdzie masz ścieżkę do pliku hl.exe, robisz spację dopisujesz "-console -game decay" lub "-steam -console -game decay" i zapisujesz zmiany. Uruchamiasz grę tym skrótem.

ocenił(a) grę na 4
drill90

już sobie poradziłem wcześniej ale dzięki za fatygę .Sam dodatek całkiem fajny ale brak save w dowolnym momencie bywa irytujący,zwłaszcza gdy głupio zginiesz :)

Danio31b

>brak save w dowolnym momencie bywa irytujący
Przecież da się saveować w dowolnym momencie. Działa Quicksave.

ocenił(a) grę na 4
drill90

Jednak słaby ten dodatek. W pojedynkę jest praktycznie niegrywalny(widać ,że stworzony głownie do Co-opa ),fabuła szczątkowa ,klimatu z Half Life zero ,Wypada średnio nawet przy takim Blue Shift ,ze o Opposing Force czy zwykłym Half Life nawet nie wspomnę.Skok na kasę posiadaczy PS2

Danio31b

Być może. Jedna misja jest bardzo trudna (to z tymi pojawiającymi się Alien controllerami). Powtarzałem ją chyba z 15 razy. Ostatni poziom wymaga cholernej uwagi z kolei, ale jest do przejścia. Nie oceniam tego w kategorii singla, bo to gra pod co-op, a tryb pojedynczego gracza dla wersji PC to po prostu wynik pracy fanów przy portowaniu gry. 6 to według mnie ocena zasłużona, choć podobnie jak w przypadku Blue Shift, mogło by tego dodatku nie być i też by się nic nie stało.

Danio31b

>W pojedynkę jest praktycznie niegrywalny(widać ,że stworzony głownie do Co-opa )
W pojedynkę jest po prostu niegrywalny bo dopiero co zacząłem grę i już nie mogę przejśc dalej bo strażnik nie chce mnie przepuścić przez drzwi. Wszedłem do komory testowej. Test się wykonał. Podchodzę do strażnika i ten coś tam pier.oli, żebym się zarejestrował zaraz za rogiem. Przecież chwile temu byłem właśnie za rogiem w komorze testowej.
http://youtu.be/PCTmYzAAkis?t=2m41s

Danio31b

http://www.runthinkshootlive.com/posts/decay-half-life/

1. "It looks great but I’m stuck at the very beginning, at registration. I can’t go through. Any hint?"

2. "Do you have to use both of the characters to play this?? Gets very confusing at which way to go!!"

3. "Yes you need both as some parts require 2 persons to complete some parts but with some area’s you can actually go far without using the other"

4. "Stuck at registration?Not sure where that is but you need to go in a scanner(both people seperatly) and go see the scientists down the hall after."

Czyli tylko we dwójkę da się przejść tą grę. Spoko z bratem pogram.

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

W pojedynkę też się da pograć ,można zmieniać postać jakimś klawiszem , przynajmniej w wersji przerobionej na PC .

Co nie zmienia faktu ,że gra jest po prostu słaba i przeszedłem na umór

Danio31b

>W pojedynkę też się da pograć ,można zmieniać postać jakimś klawiszem , przynajmniej >w wersji przerobionej na PC .
Według forum Steama:
"it's co-op so you have to switch between the characters using "G" when playing it as a SP game."
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1733913

Wciskam G i nic to nie daje. Przejrzałem ustawienia klawiszy w ustawieniach i nigdzie nie widzę G i nigdzie nie ma czegoś takiego jak "switching characters" czy coś w tym stylu.

Gram oczywiście w wersję PC.

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

U mnie wszystko było ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones