PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608441}
8,5 5 085
ocen
8,5 10 1 5085
Half Life 2: Episode Two
powrót do forum gry Half-Life 2: Episode Two

Jedyna gra ktora moge przechodzic po kilka razy. Swietna fabula i klimat sprawiaja ze, po ukonczeniu nie mozesz sie doczekac kontynuacji. Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci ukaze sie HL3.

ocenił(a) grę na 9
piotrek90007

Niech choćby wyszedł za paręnaście lat, ale był zrobiony porządnie,szkoda, żeby zniszczyć tak epicka serię epilogiem zrobionym na odwal.

ocenił(a) grę na 10
MINTOR1994

Wiem jedno. Kompa nie modernizowałem już kilku lat. Jednak dla HL3 bym to zrobił bez zastanowienia.
Jedna z najlepszych serii gier.

ocenił(a) grę na 9
Manor

Gry od valve to gwarancja jakości ;)

ocenił(a) grę na 10
MINTOR1994

No prawie, bo są jednak częste problemy z ich usługami. Nie wiem czy ostatnio grałeś w HL2:ET ale była masa problemów na steamie. Między innymi z zapisanymi stanami gry, głosem itp. Ale póki co działa wszystko.

ocenił(a) grę na 7
piotrek90007

Ja tam fanem serii HL nie jestem ale ten dodatek miło mnie zaskoczył piękna szata graficzna,dobra fabuła,momentami fajny klimacik,nowi przeciwnicy tylko nowych broni zabrakło,na plus również mocne zakończenie i otwarcie nowej furtki na kolejną część w której ja na przykład chciałbym w końcu ujrzeć nogi i ręce naszego bohatera gdy prowadzi samochód,właśnie tak przy okazji bryczka w tym dodatku była epik : )). Prócz tego dobrze byłoby dać w końcu głos Freemanowi nie mówiąc że gdyby wcisnęli jeszcze model ulepszania to byłoby po prostu miodnie. Dobra co do oceny ode mnie mocne 7.5/10 uważam że ten dodatek był zdecydowanie lepszy od jedynki ba nawet od podstawki czyli HL2, długość jest w sam raz,mamy dużą różnorodność lokacji przez to się nie nudzimy,po prostu jest zdecydowanie więcej urozmaiceń dlatego
warto zagrać!Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
piotrek90007

Mam podobnie, wlasnie przed chwilą przeszedłem całą serie 6ty raz z kolei :)
Co do kontynuacji, mam pewne obawy. Im dłużej Valve przeciąga z zapowiedzą tym coraz mocniej zaciska sobie na szyi sznur. Fani z miesiąca na miesiąc oczekują od kontynuacji jakieś growej rewolucji, czegoś podobnego do prezentacji możliwości Source na E3 w 2003r. Mogą po prostu nie podołać z oczekiwaniami fanów. Prawdziwy fan przyjmie kontynuacje z otwartymi rękami, ale znajdą się tacy, którzy będą wytykać nawet najmniejsze błędy.

ocenił(a) grę na 10
piotrek90007

Dokładnie,właśnie jestem w trakcie kolejnego przechodzenia całej serii Half Life :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones