PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608439}

HL2

Half-Life 2
1 452
chce zagrać
Half Life 2
powrót do forum gry Half-Life 2

Bardzo lubię half life'a, przeszedłem go dwa razy, dodatki również. Kupiłem ostatnio dwójkę i... za każdym razem gram góra 30 minut bo gra jest po prostu nudna... Samo usadowienie fabuły w 1984 jest takie sobie, niepociągające i niepasujące do tego co było w HL1.

W HL1 byłem samotnym naukowcem w swoim roboczym kombinezonie szlajającym sie po tajnym laboratorium zrujnowanym przez nieudany eksperyment w którym pełno było od potworów i żołnierzy rządu. I to było dobre!

Tutaj (jak narazie, w końcu gry nie przeszedłem) jeżdżę autami żeby walczyć z żołnierzami kombinatu, płynę motorówką żeby walczyć z żołnierzami kombinatu, posyłam mrówkolwy (mrówko-lew <facepalm>) żeby walczyć z żołneirzami kombinatu, teraz stawiałem wieżyczki żeby walczyć z żołnierzami kombinatu a w między czasie jakaś laska (alex zwana) ciągle się wymądrza i nudzi jak to jest strasznie, nakazuje mi co chwilę czekać aż coś tam zrobi (metafora gier jako straty czasu nabrała dosłowności dzięki niej) a dupkowie poboczni liżą mi dupsko bo jestem tym wielkim Gordonem Freemanem... bleeeh... to nie to... na szczęscie w orange box jest także portal. To jest gra!

MegaSzczota

aha, dodać chciałbym też, że zmiany wizualno-dźwiękowe też poszły w jakimś dziwnym kierunku. No porównajcie sobie chociażby granat w HL1: rzucało się wtedy wielkiego, okrągłego kloca, który wybuchał głośno i soczyście. W dwójce granat wygląda jak soczek w kartoniku ze słomką. Jak rzucam to wydaje jakiś dziwny, niebojowy dźwięk a wybucha mniej atrakcyjnie niż korsarzyk. Glock mnie rozbawił niebywale, bo strzela ciszej niż dziecięcy pistolet na kapiszony. I reszta oprawy jest w podobnym tonie...

MegaSzczota

"Tutaj jeżdżę autami żeby walczyć z żołnierzami kombinatu, płynę motorówką żeby walczyć z żołnierzami kombinatu, posyłam mrówkolwy, żeby walczyć z żołnierzami kombinatu, teraz stawiałem wieżyczki żeby walczyć z żołnierzami kombinatu" - Co się dziwisz ? Przecież twoim wrogiem jest Rasa Kombinatu !

Aha i Część pierwsza była Nudnawa i momentami Irytująca (błagam was nie spalcie mi domu drodzy fani pierwszej części)

DR16

przecież ja się nie dziwię tylko wyrażam znużenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones