PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608438}
8,5 10 215
ocen
8,5 10 1 10215
Half Life
powrót do forum gry Half-Life

Witam. Jeśli by powstał film Half Life kogo byście widzieli w roli Freemana i G-Mana?
Materiał na film świetny ale chyba boją się podjąć wyzwania.

saito85

Freemana mogl by zagrac Edward Norton na G-Mana nie mam pomyslu.

ocenił(a) grę na 10
piotrek90007

Norton pasuje. G-Man może Liam Neeson??

saito85

Norton idealnie:D

peniee

Hugo Weaving jako G-man co powiecie?

ocenił(a) grę na 10
peniee

Hugo Weaving chyba pasuje

saito85

Ciekawy temat, film na pewno bym obejrzał jeśli takowy by powstał. Co do obsady, jako Gordona Freemana widziałbym Edwarda Nortona ewentualnie Hugh Laurie lub Bryan Cranston. Z G-manem był problem, na razie do tej roli znalazłem jedynie Williama Fichtnera.O Eli Vance'a nikt nie pytał ale świetnie wg. mnie pasował by Morgan Freeman.

Paradise Lost

G-man, kolejny mój kandydat do tej roli, Tommy Lee Jones.

ocenił(a) grę na 8
Paradise Lost

Gordon Freeman - Hugh Laurie/ Edward Norton
G-man - Christopher Walken, Nestor Carbonell, Stephen McHattie, Bryan Cranston
Alyx - Rosario Dawson





novak90

G-mana mogl by tez w sumie zagrac John Malkovich

ocenił(a) grę na 8
piotrek90007

Taa, pasowałby świetnie :D

saito85

Film napewno byłby bardzo ciekawy ale przyznam szczerze że wolałabym żeby nie powstał - głównie dlatego że boje się że spieprzyli by to tak samo jak filmy na podstawie Resident evil - aż żal było oglądać

ocenił(a) grę na 10
saito85

Steve Buscemi

saito85

Eric Clapton jako Gordon :D gdzieś na necie było porównanie - identyczni

ocenił(a) grę na 10
The_Iwo

heh rzeczywiście podobni. http://zwieracz.files.wordpress.com/2009/07/eric-clapton.jpg

ocenił(a) grę na 10
saito85

W roli G-mana Christopher Walken byłby idealny. A jeśli kiedykolwiek powstanie film na podstawie Half-Lifa, to oby jego reżyserem nie był Uwe Boll;)

ocenił(a) grę na 10
saito85

Jako Freemana widziałbym Edwarta Nortona i ewentualnie Hugh Laurie. Cranston trochę za stary.
Jako G-Mana to...hmm... John Malkovich? Christopher Walken? Nie mam pojęcia.

ocenił(a) grę na 9
CreepyBufet

Gdyby się sugerować wyglądem, to jako G-Man tylko Stephen McHattie: http://www.filmweb.pl/person/Stephen+McHattie-44945
Bo co do warsztatu aktorskiego, to nie wiem, czy byłby taki "straszny" jak Walken chociażby.

ocenił(a) grę na 9
saito85

Freemen zawsze z facjaty mi się kojarzył ze Stephenem Dorffem.
G-Man - bezapelacyjnie Bryan Cranston !!

Grifter

Jako Freeman ? Tylko Gary Oldman. Przecież on idealnie pasuje, już w Mrocznym Rycerzu jako komisarz z tymi okularami wyglądał bardzo podobnie do Gordona.

ocenił(a) grę na 9
Goofi321

Gary Oldman faktycznie pasuje najlepiej do roli Gordona, a co do G-mana to juz nie jest tak latwo, Walken wg mnie nie pasuje, lepszy bylby William Fichtner.

ocenił(a) grę na 10
saito85

Słyszałem że Valve współpracuje już w tej sprawie z J.J. Abramsem, ponadto ma być też filmowa wersja Portalu
Link: http://www.filmweb.pl/news/J.J.+Abrams+zagra+w+kinie+w+%22Half-Life%22+i+%22Port al%22-92921

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones