PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608438}
8,5 10 206
ocen
8,5 10 1 10206
Half Life
powrót do forum gry Half-Life

Jestem świeżo po przejściu i co mogę powiedzieć a no to że choć gra w moim przypadku dupki nie urwała to jednak jest to całkiem przyjemna/ ciekawa strzelanka,lepsza moim zdaniem od HL2.Grafika jest nadal dobra dużej mierze to ona właśnie buduje klimat,fabuła nie powala choć słyszałem że gra ma dosyć.... nie wiem mocną fabułę ale tak na prawdę przez długi czas nawalamy w co popadnie by w końcu cosik tam się dowiedzieć ale jak na tamte czasy to trzeba przede wszystkim docenić pomysł.Jeśli chodzi o poziom trudności to jest on w sam raz,największy problem sprawia tylko pokonanie ostatniego bossa.Ode mnie 7/10 pozdrawiam

DemiaN

Fabułę wielu ludziom trudno pojąć, bo jej sposób prezentacji jest niecodzienny.
Opiera się na słuchaniu komunikatów, słuchaniu rozmów ludzi i w ogóle ''rozmawianie'' z nimi (jeżeli wiesz co mam na myśli).
Kilka faktów też trzeba się domyślić, ale to nie jest nic istotnego w sumie (no tak jakby).

DemiaN

Też stosunkowo niedawno przeszedłem tę grę i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Grałem od razu na poziomie hard, więc trochę się natrudziłem. Denerwował mnie tylko ostatni etap gry, gdy przenosimy się do świata obcych. Do tego momentu gra świetna, ale jakoś mi ten inny świat nie przypadł do gustu. Za bardzo surrealistyczny. Przechodząc ten etap cały czas miałem nadzieję, że szybko się skończy, ale niestety - razem z nim skończyła się gra. Ale wielki plus za całokształt. Planuję przejść drugą część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones