PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608438}
8,5 10 215
ocen
8,5 10 1 10215
Half Life
powrót do forum gry Half-Life

Marzy mi się remaster tej gry na silniku Unreal Engine 4 lub Cry Engine 4. Fajnie by było dodać do tego bardziej zabójcze bronie. Pamiętam jak John Romero chwalił się że jego Daikatana będzie lepsza od Half-Life, teraz wiem że to bzdura bo jego Daikatana okazała się być wielkim gównem. Half-Life jest grą wybitną i pomimo upływu lat nadal grywalną. Myślę że Remaster tej gry sprawiłby że młodsze pokolenie graczy z wielką przyjemnością sięgnęłoby po nowego poprawionego Half-Lifa. Polecam.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Bardzo podoba się mi zachowanie SI komandosów w oryginale.

Ta gra od dawna jest zremasterowana na innym silniku pod tytułem Black Mesa.


Ale moim zdaniem lepiej się grało w oryginalnej wersji.

returner

Teraz wiem że remaster to tylko poprawiona lekko grafika oraz możliwość zagrania na nowszych systemach. Natomiast marzy mi się maksymalne wzbogacenie gry nie tylko od strony wizualnej ale także grywalnej. Czyli powiedzmy nowe zabójcze giwery, nowe potwory, nowy poprawiony system obrażeń taki jak widoczne rany po kulach, nowe potwory prócz starych oczywiście. Więcej elementów taktycznych które byłyby wykorzystywane w starciu z wrogiem. I tak dalej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones