PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605883}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
5,5 4 196
ocen
5,5 10 1 4196
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum gry Harry Potter i Czara Ognia

Nieporozumienie?

użytkownik usunięty

Nie wiem czego chcecie od tej gry, jedyne co mi się nie podobało, to to, że nie można było
chodzić po Hogwarcie, cała reszta w porządku. Nie mam pojęcia czego się czepiacie?

użytkownik usunięty

Może prawie całkowitego braku fabuły, kiepskiej grafiki i dość banalnych, niezbyt wymagających zadań?

użytkownik usunięty

No cóż, chyba kupując taką grę, nikt nie oczekuje niewiadomo jakiego poziomu trudności ;)

użytkownik usunięty

Nie wiadomo jakiego nie, ale jednak zadania turnieju, gdzie wszystko polega na tym, że automatycznie lecisz do przodu i lekko unikasz przeszkód rozczarowują. Tak jak pojedynek z Voldemortem (pojedynek?), totalny brak fabuły czy to, że nie można tu zginąć.

użytkownik usunięty

No fakt, te dwie rzeczy im nie wyszły. Natomiast cała reszta jak dla mnie nie jest zła.

użytkownik usunięty

Ale fabuła to jedna z najważniejszych rzeczy, więc ta "cała reszta" to chyba tylko muzyka i może mnogość zaklęć (choć i tak nie można wybrać jakie się chce rzucić).

użytkownik usunięty

Fabuła może i została mocno uproszczona, niemniej jednak, bardzo przyjemnie mi się w nią grało. Też ubolewałem, że zaklęcia same się wybierają, a postacie (poza trio i chyba Moodym) pojawiają się tylko na obrazkach. Ale ma w sobie coś, co sprawia, że ma w sobie jakiś swój urok, który mnie przyciąga :)

ocenił(a) grę na 5

Wszyscy mówią że banał, a ja i mój brat nie umiemy tego przejść ( zaznaczam, że sama przeszłam 1, 2, 3, 5 część).

użytkownik usunięty
Ichigo_Kurosaki

A z czym dokładnie macie problem? :)

ocenił(a) grę na 5

Grałam w to trochę czasu temu, ale o ile dobrze pamiętam nie mogę przejść 2 wyzwania, a jak mój brat je przeszedł ( był w tym wieku co ja teraz) to nie dał rady Voldemortowi.

użytkownik usunięty
Ichigo_Kurosaki

Ach, no Voldemort był trudny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones