8,5 15 581
ocen
8,5 10 15581
3 707
chce zagrać
{"type":"film","id":607549,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Heavy+Rain-2010-607549/tv","text":"W TV"}]}

Ciężki do sklasyfikowania, "Heavy Rain" jest kinematograficznym i rozwijającym się thrillerem od Quantic Dream, twórcy bardzo pozytywnie ocenionej gry "Fahrenheit" na PlayStation 2.

Mająca do czynienia z wieloma tematami ludzi dorosłych gra toczy się wokół skomplikowanej fabuły i wielu ważnych wątków, które odkrywają złożone kwestie moralne.

Wcielasz się w rolę wielu postaci z różnych środowisk, z różnymi motywacjami i umiejętnościami, w świecie tworzonym przez modyfikowalną fabułę - rodzaj opowieści dynamicznej, w której twoje poczynania i wybory będą kształtować fabułę.

opis dystrybutora gry

Życie Ethana Marsa diametralnie zmienia się, gdy w wyniku tragicznego wypadku ginie jego dziesięcioletni syn. Próbując go ratować, sam odniósł poważne rany i przez pół roku był w śpiączce. W dodatku obwinia się o śmierć dziecka, twierdząc, że mógł jej zapobiec. Rozstaje się z żoną, pogrąża się w smutku, przestaje dostrzegać wartość życia. Cierpi na tym jego młodszy syn Shaun, który również mocno przeżył śmierć Jasona. Gdy znika, Ethan boi się, że straci i jego. Jego strach jest tym większy, że w mieście działa seryjny morderca chłopców, zwany "Zabójcą z Origami". Jego znakiem rozpoznawczym jest wkładanie w ręce zabitych osób figurek z papieru i umieszczanie na ich piersiach kwiatu orchidei. Jak dotąd zwłoki ofiar zawsze znajdowano po kilku dniach od zaginięcia.

Evangarden
opis użytkownika