PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 323
oceny
9,2 10 1 38323
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Ludzie, którzy ocenili tą grę na 10 ocenili ją na tyle tylko ze względu na sentyment. Niektórzy nie
pamiętają wad ma już ten 15-letni klasyk. Nie jest to gra zła, ale trzeba przygotować się na
przyszłość. Chodzi mi o to, iż po prostu są gry LEPSZE. Hejtujcie mnie fanboje, bo wiem, że już wam
para z uszu idzie.

ocenił(a) grę na 10
TrollekLubiTrollowac

Witaj,
Ja pamiętam tą grę, wciąż w nią gram. A przyszłość gier to w 99,9 % przypadków to wtórność. Takich gier jak Minecraft czy Mirror's Edge, które aż emanują nowością rozgrywki/zachowań/fabuły itd. jest niewiele.
Czy mógłbyś wymienić te wady?

ocenił(a) grę na 10
Pablites

Są gry lesze, owszem, ale jest to jedna z niewielu gier które są na tyle dobre, że trafia do gustu prawie każdego. Sam Wolałbym zobaczyć Warfrafta np na 1 miejscu, ale uważam, że heoes III wystawiłem słusznie ocene 10/10 (za dzieciaka nmie grałem w to specjalnie)

TrollekLubiTrollowac

2019 nadal można zagrać w tą gre. Podaj nazwy tych Lepszych nowszych gier? Nie mówie o lepszej grafice, ale o grywalności, przyjemności z grania. To nie ma nic wspólnego z sentymentem. Albo coś jest dobre po wieki, albo na chwile, albo wcale. Ta gra będzie dobra nawet jak nas już nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones