PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Rozumiem że większość graczy darzy tą grę ogromnym sentymentem (sam też mam do niej
słabość) ale czy zasługuję na pierwsze miejsce? Jest mnóstwo gier, które są arcydziełami a
znajdują się daaaaaleeeeko od podium (np:Torment, Fallout 1,2, Arcanum, BG2, czy Gothic 2)
Według mnie pierwsze miejsce należy się legendom RPG czyli Fallout-owi, drugie Torment-owi a trzecie BG2 (poza podium: 4.Gothic 2 a 5.Arcanum) ale to tylko moje zdanie, nikomu nie zarzucam bezguścia czy różnych takich ( z doświadczenia wole napisać, bo niektórzy na forum tego nie rozumieją, niestety).

SzalonyGoblin

No cóż każdy ma różne gusta dla mnie też nie zasługuje na 1 miejsce a tym bardziej całe podium na 100 może i tak.Jest wiele gier lepszych nawet poza 10 a nawet poza 50 nie docenionych,no ale każdy ma inne gusta swoją ulubione swoje gry:P dla mnie gra na 1 miejscu powinna być dostępna na wszystkie platformy jak na Pc konsole czy Xbox bo oceniają ją wtedy wszyscy. Choć co do tych gier to co wymieniłeś nie grałem

ocenił(a) grę na 8
meut20

"Jest wiele gier lepszych nawet poza 10 a nawet poza 50 nie docenionych"
Cóż, niestety tak jest, to smutne że ludzie nie potrafią docenić prawdziwych arcydzieł, w których wszystko jest na miejscu( fabuła.muzyka,postacie np: Torment.) Ale to jest niestety znak naszych czasów :(

"dla mnie gra na 1 miejscu powinna być dostępna na wszystkie platformy jak na Pc konsole czy Xbox bo oceniają ją wtedy wszyscy"

No cóż, takiej gry raczej nie znajdziesz (na wszystkie platformy) która podobałaby się i graczom konsolowym i pecetowym.

SzalonyGoblin

The Walking Dead jest na 4 miejscu czy zasługuje czy nie ale gra jest dostępna na konsole pc i xbox już oceniają wszyscy.Teraz jak czytałem kiedyś komentarze i się ci fani H3 oburzają ze spadła z podium na rzecz The Last of Us no choć już jest teraz na 6 miejscu i od razu pytania były czemu na 1 miejscu.Choć mi nie będzie mi dane zagrać a sama gra wydaje się być ciekawa klimatyczna to nie daje 1 bo jest na pierwszym miejscu.


"Cóż, niestety tak jest, to smutne że ludzie nie potrafią docenić prawdziwych arcydzieł, w których wszystko jest na miejscu( fabuła.muzyka,postacie np: Torment.) Ale to jest niestety znak naszych czasów :("

Tak fabuła klimat też dla mnie ma największe znaczenie już muzyka mniej ale też jak jest fajna gra i muzyka jeszcze ciekawa leci grafikę daje na 3-4miejscu nawet i poza 100 też się fajne znajdą.

ocenił(a) grę na 8
meut20

Cóż, spadnięcie TLoU z 1 miejsca to sprawka fanboyów H3, którzy nie mogli przyjąć do wiadomości że jakaś gra z FABUŁĄ wyprzedziła i kochane "herołsy", Dokładnie tak samo było z filmem Terminator 2, z początku wysokie miejsce, ocena oscylowała gdzieś na granicy 8,9-8.5, a teraz? nawet w top 500 się nie znajduję, ale cóż multikonta działają i mają się dobrze...

SzalonyGoblin

No pewnie tak :P w końcu idiotów na filmwebie nie brakuje.Co do Terminatora 2 to tego nie wiem ale żeby film zjechać to jeszcze tutaj się z takim nie spotkałem :D no na pewno multikonta bo gdzie by tak nagle spadł.TLoU czy zasługuje na 1 miejsce czy nie choć gra wydaje się być ciekawa.

SzalonyGoblin

szalony goblin i meut20:ranking tworzą wszyscy ludzie.Wy i ja oddajecie tylko pojedyncze głosy które nie mają na to większego wpływu.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

Nie jest to może najlepsza gra (w sumie nie ma czegoś takiego jak najlepsza gra), jest to po prostu w pewnych kręgach gra kultowa w która grała/gra masa ludzi bez względu na wiek lub płeć i dlatego wylądowała na 1 miejscu.
Moim zdaniem to takie The Beatles wśród gier, mimo że nie jest to najlepsza gra to jest przez większość ludzi lubiana :)

ocenił(a) grę na 8
GuTeK_696

Czy kultowa czy nie, podium zajęte przez podstawkę i dwa dodatki do niej, to chyba lekka przesada, nieprawdaż :) ?

"Moim zdaniem to takie The Beatles wśród gier, mimo że nie jest to najlepsza gra to jest przez większość ludzi lubiana "

Też tak uważam. Gra nie jest najlepsza (co najwyżej dobra) ale sentymentaloność ludzka robi swoje :). Pamiętam kiedy grałem w nią pierwszy raz, to zachwytom nie było końca, dopiero po latach gdy poznałem P:T czy mojego ukochanego Fallout-a, gra wydała mi się taka... prymitywna, na tle tych gier wypadała co najwyżej poprawnie.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

Co do zajęcia całego podium to całkowicie się zgadzam, że jest to przesada
Moim zdaniem dodatki nie powinny mieć oddzielnej oceny, szczególnie że nie wnoszą dużo do gry.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

A jakie znaczenie ma to jaka gra/ film jest na ktorym miejscu? Lepiej pogadac o tym kto w co lubi grac i dlaczego albo ( skoro juz jestesmy na tematyce taj gry) to za co lubi ta czesc itp. Osobiscie nie lubie tych rankingow i statystyk bo sam pewnie z wieloma bym sie nie zgodzil ale co zrobic? Dla mnie jie ma to specjalnie znaczenia. Mam swoje ulubione gry czy tez filmy i tyle. Minusem takiego rożwazania jest to ze niektorzy biora to na powaznie, zakladaja lipne konta i glosuja tylko po to by podbic swoje ulubione tytuly jak najwyzej....bez sensu.

ocenił(a) grę na 8
ziger

"A jakie znaczenie ma to jaka gra/ film jest na ktorym miejscu?"
Żadne.

"Minusem takiego rożwazania jest to ze niektorzy biora to na powaznie, zakladaja lipne konta i glosuja tylko po to by podbic swoje ulubione tytuly jak najwyzej....bez sensu."

Niestety, jak napisał kolega wyżej "idiotów na filmwebie nie brakuję" zresztą przytoczyłem przykład filmu, który dzięki multikontom wypadł poza top 500. Nic z tym nie zrobisz, zobacz zresztą na liczbę głosów oddanych na Heroes 3 i dodatków do niej. Dziwne, nieprawdaż ?

SzalonyGoblin

Nie rozumiem cię, twierdzisz że nie ma żadnego znaczenia dla ciebie na którym miejscu plasuje się dana pozycja, a w swoim pierwszym poście, poruszasz właśnie ten temat, twierdząc że ocena użytkowników, wywodzi się głównie z sentymentu dla tej produkcji.
"Według mnie pierwsze miejsce należy się legendom RPG..." a według mnie nie, i który z nas ma racje ? Od tego właśnie jest to, czy inne forum, żeby podyskutować na temat gier, a nie żeby rozprawiać, dlaczego moje ulubione ... nie jest na 1 miejscu, I to jest to, o czym min. "ziger" wspomniał, ludzie zamiast wymieniać się poglądami, na temat danej produkcji, wolą toczyć, bezsensowne spory.

Slevin_Kelevra

zgadzam się.

Slevin_Kelevra

napisałbym więcej ale piszą że mam jakiś link a go nie mam!

ocenił(a) grę na 8
Slevin_Kelevra

To był swoisty początek dyskusji na temat tej gry. Może przesadziłem z tymi pozycjami w tym rankingu, ale żeby ktokolwiek chciał się wypowiedzieć, musiałem jakoś przyciągnąć użytkowników ( jak widać,udało się). Kiedy dyskusja (właściwie wymiana poglądów) nieco ożyła, poruszyłem temat przesadnego uwielbienia tej gry oraz krytykowania gier które ktokolwiek wymieni za lepsze od Heroes (przykład z filmwebu, a dokładniej z zakładki gry TLoU) Pisząc o pozycjach , które powinny znaleźć się w tym rankingu, podkreśliłem że to jest MOJE zdanie, więc oczekiwałem na propozycje użytkowników co do swoich ulubionych tytułów, wiem, mogłem napisać wprost, mój błąd. Jedyne wypowiedźi która stanowiły coś wartościowego dla tego tematu, to posty użytkowników GuTeK_696, meut20 i ziger. Ładnie podali swoje zdanie oraz odpowiedzieli na moje proste pytanie. Wystarczy?

SzalonyGoblin

owszem,nie na 1 miejsce,ale to mimo wszystko świetna gra.Są jednak jeszcze lepsze gry.Medieval 2 total war przykładowo...

ocenił(a) grę na 8
hhhhggh

Medieval 2 jest b.dobry, a grałeś może w jedynkę? To jest dopiero odjazd :D

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

Wszystko pięknie, wszystko fajnie, tylko że:

Jakim cudem
Czy pierwsze miejsce w rankingu to nie przesada?
Jak gra z taką żałosną grafiką może być na 1 miejscu
posluchajcie zalosne pustaki,
Dlaczego ta gra jest pierwsza na filmwebie?
Jak mogło spaść z TOP1?
Zdecydowanie za wysoko...
To jest najwyżej oceniona gra tutaj? Grafika? Już minecraft lepszy.
HoMaM III - 1 miejsce, Gothic - 45 miejsce ....

To są tytuły niektórych tematów, zaledwie z pierwszej strony forum Heroes III. Wszystkie one dotyczą miejsca w rankingu. Jaki jest sens zakładania kolejnego, tak bezsensownego tematu? Większość założycieli tych tematów to trolle, którzy nawet w H3 nie grali, dziwią mnie jednak ludzie tacy jak Ty. Szanujesz stare gry i sam oceniłeś H3 na 9 i zastanawiasz się czemu jest na pierwszym miejscu:) To nie jest TOP pana Stefana spod dziewiątki tylko całej społeczności Filmwebu. 90% graczy, którzy naprawdę grali w H3 ocenia tę grę na 9-10, dlatego jest na pierwszym miejscu i nad czym tu debatować? Jeśli chciałeś podyskutować o przecenianiu tej gry, to było założyć temat składający się z argumentów obnażających słabe strony tej produkcji, wtedy przyciągnąłbyś ludzi, którzy chcą dyskutować o grze, a nie o rankingu.

Jeszcze parę uwag:

1.Torment, Fallout 2 i BG2 są w TOP 10, ja bym nie powiedział że to jest daaaaaaleko od podium:)

2. „Cóż, spadnięcie TLoU z 1 miejsca to sprawka fanboyów H3”
Być może, nawet jeśli, to jest to przynajmniej sprawiedliwe. Gdyby anulować wszystkie jedynki dla H3, od trolli, których pełno na tym forum, to Heroes miałby prawdopodobnie średnią powyżej 9,5 i ciężko byłoby „zdetronizować” H3. Poza tym The Last of Us niema nawet 1000 głosów. Moim zdaniem powinna być wprowadzona zasada że dostęp do TOP 100 mają wyłącznie filmy/gry/osoby które mają co najmniej 1000 głosów. Na 15 miejscu TOP reżyserów jest jakiś
Ernest R. Dickerson, który nie wyreżyserował żadnego wybitnego filmu i ma zaledwie niecałe 300 głosów., a Scorsese który ma ponad 15000 jest na 60 - bezsensu.

3."Cóż, niestety tak jest, to smutne że ludzie nie potrafią docenić prawdziwych arcydzieł, w których wszystko jest na miejscu( fabuła.muzyka,postacie np: Torment.) Ale to jest niestety znak naszych czasów :("
Uwielbiam Torment, ale nie jest to gra idealna, rozwój postaci, walka i ekwipunek są na bardzo niskim poziomie. H3 też ma swoje wady, ale "wychodzą one na wierzch" dopiero po miesiącach grania.

ocenił(a) grę na 8
torhan

"Szanujesz stare gry i sam oceniłeś H3 na 9 i zastanawiasz się czemu jest na pierwszym miejscu"
Szanuję? Ja kocham stare gry, wychowałem się na większości wymienionych wyżej gier. W H3 grałem, lekko mówiąc, jakieś dwa miesiące (nie bez przerwy :D) byłem oczarowany tą grą, ale kiedy poznałem Fallout-a i Tormenta... po prostu się od niej odbiłem, próbowałem wrócić do niej co jakiś czas,ale zwyczajnie mnie nużyła, nie mogłem jakoś przedrzeć się przez tą fabularną pustkę w H3. Nie wiem, może przez tą kolorową grafikę (P:T i Fallout stawiały bardziej na ciemniejszą kolorystykę) albo wyżej wspomnianą fabułę ( a raczej jej brak).

"Być może, nawet jeśli, to jest to przynajmniej sprawiedliwe. Gdyby anulować wszystkie jedynki dla H3, od trolli, których pełno na tym forum, to Heroes miałby prawdopodobnie średnią powyżej 9,5 i ciężko byłoby „zdetronizować” H3"
Nie było by to do końca sprawiedliwe. Dlaczego? Może dlatego że trolli forumowych jest coraz mniej ( kto pamięta jeszcze Dangeris-a ? : D ) i naprawdę mało kto ma na celu "upokorzenie" albo "obrzydzenie" gry? Zgadzam się, jest jeszcze wiele osób którzy nagrali się Wieśka 2 i narzekają na grafikę, ale zwykle można rozpoznać trollowskie tematy (np"Heroes 3 to guwno! crysis leprzy!) i ominąć je,ale zatem na jakiej podstawie twierdzisz że mój temat, jest właśnie takim przykładem ? :)

"Ernest R. Dickerson, który nie wyreżyserował żadnego wybitnego filmu i ma zaledwie niecałe 300 głosów., a Scorsese który ma ponad 15000 jest na 60 - bezsensu."
Niektórym wystarczy że przyczynił się do realizacji "The Walking Dead" i "Dexter"

"Uwielbiam Torment, ale nie jest to gra idealna, rozwój postaci, walka i ekwipunek są na bardzo niskim poziomie"

Mnie to akurat nie przeszkadza,w tej grze liczy się świetna fabuła oraz rozbudowane dialogi.
Co do tematu, to jak pisałem wyżej, mogłem bardziej sprecyzować o co bardziej chodzi, pisząc go.
Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

Heroes to strategia, nigdy nie będzie mieć tak emocjonującej fabuły jak erpegi czy "filmogry". Mi to nigdy nie przeszkadzało. Jak zaczynałem grać w Hirołsów, kilkanaście lat temu na angielskiej wersji językowej, a mój "angielski" stał wtedy na żenującym poziomie, to nie rozumiałem większości tekstów w grze. Grałem jednak intensywnie przez kilka lat, na przemian z Falloutami, Planescape czy Baldurem. W strategie gra się dla strategii, w erpegi dla fabuły, więc nie ma sensu porównywać tych gier ze sobą.

"naprawdę mało kto ma na celu "upokorzenie" albo "obrzydzenie" gry?"
Tak?! Przejrzyj sobie resztę tematów na forum H3 to zmienisz zdanie.

"kto pamięta jeszcze Dangeris-a ? : D"
Ja pamiętam! W końcu nawet polubiłem tą jego radosną twórczość. Jego posty były tak absurdalnie głupie, że nawet śmieszne. Ciekawe co się z nim stało, miał jakiś wypadek, czy po prostu mu się znudziło.

W gruncie rzeczy mamy trochę wspólnego, w moim własnym TOP na drugim, trzecim i czwartym miejscu jest Fallout 1&2 i Planescape, ale Heroes III na pierwszym:) Teraz czekam z niecierpliwością i żywię nadzieję, że Wasteland 2, Project Eternity i Torment: Tides of Numenera, przywrócą stare dobre czasy:)
Pozdrawiam również.

ocenił(a) grę na 8
torhan

Niech ci będzie :) nie ma sensu porównywać tych dwóch gier z nieco różnych gatunków (nie mniej jednak, H3 ma dużo z erpegów)

"Tak?! Przejrzyj sobie resztę tematów na forum H3 to zmienisz zdanie'
O kurde! nie zwróciłem jakoś na to uwagi :D

"Ja pamiętam! W końcu nawet polubiłem tą jego radosną twórczość. Jego posty były tak absurdalnie głupie, że nawet śmieszne. Ciekawe co się z nim stało, miał jakiś wypadek, czy po prostu mu się znudziło"

Powrócił! Zmartwychwstał! Tyle że już jako koperfas128. Nieustraszony wielbiciel Biebera oraz Seagala :D

"W gruncie rzeczy mamy trochę wspólnego, w moim własnym TOP na drugim, trzecim i czwartym miejscu jest Fallout 1&2 i Planescape, ale Heroes III na pierwszym"

No widzisz :) wszyscy fani starych gierek mają bardzo zbliżone gusta do siebie.

"Teraz czekam z niecierpliwością i żywię nadzieję, że Wasteland 2, Project Eternity i Torment: Tides of Numenera, przywrócą stare dobre czasy"

Wasteland 2 już ma zatwierdzonego wydawce (Deep Silver) więc jest nadzieja na kickstarterowy megahit. O Project Eternity mało co czytałem, jakoś mnie nie interesuję, ale za to na bieżąco śledzę newsy na temat nowego Tormenta, który niestety zostanie wydany prawdopodobnie w 2015 :( Nic tylko zakasać rękawy i czekać!

SzalonyGoblin

Dangeris ja też pamiętam choć potrafil wkur.wic ludzi :D Też się śmiałem choć nie kiedy nawet nie których tematach miał racje koperfas128 tego też już widziałem :D wielbiciel Biebera to raczej ale Seagala to nie wiedzialem :D

ocenił(a) grę na 8
meut20

Koperfas128 napisał, bodajże na zakładce gry Gothic, taki oto temat: "Gothic przyczynil sie do Rpg jak Seagal do kina akcji.
Gdyby go nie bylo rpg by nie istnialo"
Po tym od razu rozpoznałem najbardziej rozpoznawalnego trolla filmwebu :D

SzalonyGoblin

no Dangaris chwalił gothic 2 :D

"Gothic przyczynil sie do Rpg jak Seagal do kina akcji.
Tego nie słyszałem od niego może to Dangaris znowu też mnie zdziwiło że coś się nie odzywa :D ale bardziej wolałem go pod postacią małpy niż Bibera :)

ocenił(a) grę na 8
meut20

Kwestia gustu.

torhan

Po pierwsze nikt tu nie obraził H3 tym bardziej założyciel postu :) każdy ma prawo podać swoje poglądy a ty od razu jedziesz z tekstem "po słuchajcie żałosne pustaki" ale ja wiedziałem że ty napiszesz tutaj bo bronisz tej gry ale ja do tej gry nic nie mam nie dałem 1.Fakt że po grafice się gry nie ocena jak ktoś pisze że beznadziejna grafika dla mnie też ktoś musi być głupi że tak pisze to musi być albo troll albo jakaś osoba młoda i głupia.Ja co prawda nie mam z tymi grami nic wspólnego ani z H3 ani z Fallout 1i2 ani z Torment.Ja dzisiaj nawet paczyłem na gameplay i nawet coś mnie zaciekawiło jak na te czasy co gra wychodziła to miała ładną grafikę.

"naprawdę mało kto ma na celu "upokorzenie" albo "obrzydzenie" gry?"
Akurat w tym wątku nikt nie obraził tej gry ja też widziałem mi też czasem nie odpowiada zachowanie nie których użytkowników.
Tak jak powtarzam każdy ma swoją 5 ulubionych gier :P.Moja ulubiona gra akurat jest niestety troszkę dalej niż wasze gry ulubione z gatunku rts. na razie się przymierzam zagrać w BG 2. Pozdrawiam

meut20

"Posłuchajcie żałosne pustaki" to jeden z wielu wątków w którym ktoś podważał pierwsze miejsce Herosów w rankingu...
W tym konkretnym przypadku założonym przez użytkownika ice1979.

GarvinSitho

Hmm,czytaliśmy inne tematy.Tam ktoś mówił ,,Posłuchajcie żałosne pustaki.Heroes 3 nie jest może najlepsze,ale jedno z najlepszych".Meut 20:Jesteś przykładem braku czytania ze zrozumieniem.Normalnie same małpy i cenzury mi wskakują.

hhhhggh

a no faktycznie mój błąd teraz zauważyłem

hhhhggh

i tal naprawdę nie wiem czy to mój był błąd czytania nie zrozumieniem po prostu nie zauważyłem wątku ice1979 a ty już fochy stroisz.GarvinSitho mi już wyjaśnił

meut20

To że nie zauważyłeś tego wątku,nie znaczy że nie możesz przeczytać raz,dwa postu,o którym piszesz.Wybacz,Jeżeli źle odbierasz me słowa;D

hhhhggh

nie no luz ostatnio zdarza mi sie przeczytac zle ze zrozumieniem :D jakoś tak mam

GarvinSitho

Możliwe ale akurat tego tematu nie czytałem teraz tak od niedawna tak śledzę tych forum Herosów także o tym temacie nie wiedziałem

SzalonyGoblin

Gry, ktore wymieniles sa arcydzielami i wg mnie wszystkie, lacznie z HoMM3, powinny sie znajdowac na 1 miejscu. Niestety tak sie nie da :P

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

No cóż, też się nad tym zastanawiałem, czemu akurat heroesy 3 dostały tak dużo dziesiątek. Sam pamiętam, jak wyszły heroesy 1, gra świetna, wciągająca, uwielbiana przez naprawdę gigantyczną ilość osób. Potem pojawiły się heroesy 2, gra jeszcze lepsza, jeszcze bardziej wciągająca, dająca jeszcze więcej możliwości. A potem pojawiły się heroesy 3, gra genialna, jeszcze lepsza od dwójki, pamiętam, że pierwszą kopię kupiłem na warszawskim stadionie dziesięciolecia, to były czasy, że jeszcze nikt sobie nie zawracał głowy piractwem, większość ludzi nie rozumiało w ogóle o co ten cały szum z piractwem. No i potem czekanie na czwórkę. Czwórkę już sporo osób kupiło w legalnej dystrybucji, ludzie mieli coraz wyższe zarobki, powstawały supermarkety, takie jak carrefour, w których można było kupować gierki z legalnej dystrybucji, w pudełkach, z instrukcjami, pamiętam, że diablo II w Carrefourze kosztowało na tamte czasy majątek: 200 zł. Ale kupiłem oryginał. Tak samo heroes 4. Nie pamiętam już teraz ile ta gra kosztowała, ale podejrzewam, że kilka razy więcej, niż piracka kopia heroesów 3. No i rozczarowanie. Czwórka ssała. Po prostu była zwykłą, przeciętną grą, nawet całkiem niezłą, no ale przecież nie tego ludzie się spodziewali. Ludzie oczekiwali kolejnego arcydzieła, spodziewali się, że kasa wyłożona na czwórkę zostanie zrekompensowana czymś przełomowym, niesamowitym. A tu zonk. Stąd właśnie trójka urosła w wyobrażeniu wielu osób za grę niedoścignioną, takim utraconym edenem, czy też arkadią, do której już nie ma powrotu, a było tam tak pięknie. Ja sam po cieniźnie czwórki zraziłem się do serii. Piątki i szóstki nie kupiłem i na oczy nawet nie widziałem. Czytałem gdzieś, że takie gry istnieją, ale po co mi one, jak mam nieśmiertelną trójkę. Gram w nią, mimo, że ma już 14 lat. Nic się nie zestarzała. Wystarczy dziś włączyć morrowinda lub obliviona, nie mówiąc o jednym z pierwszych gotików, żeby się zastanowić: jak ja mogłem w to w ogóle grać?, co za denna grafika. Z heroesami nie ma tego problemu, grafika jest ponadczasowa. A więc właśnie te rzeczy razem wzięte zdecydowały o pierwszym miejscu gry Heroes of Might & Magic III. Dysproporcja między trzecią i czwartą częścią to raz, a niestarzejąca się grafika to dwa. No i jeszcze to czego nie znajdzie się w dzisiejszych grach: wyjątkowa trudność. Naprawdę łatwo jest "stracić głowę" :) A we współczesnych produkcjach producenci traktują gracza jak debila (bo pewnie często nim właśnie jest), wszystko jest banalnie proste, misje można przejść w 10 minut, i co chwilę tutorial podpowiada, jak zrobić, żeby było dobrze. A w heroesach trzeba było na wszystko wpaść samemu: jaką nacją najlepiej grać, jakie umiejętności bohatera rozwijać, co najpierw budować. Do tego wszystkiego człowiek dochodził po wielu nieprzespanych nocach, i jak już wpadł, jak już nowa strategia zadziałała, to był to taki kop, takie uczucie, jakby się naprawdę było jakimś genarałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones