PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 306
ocen
9,2 10 1 38306
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

W Polsce ta gra się stała kultem, jednym za sztandarów pokolenia. Umawianie się na grę po lekcjach w gimbazie, wagary w liceum aby pójść do kumpla na hirołsów. Potem upowszechniły się laptopy i na nudnym wykładzie na studiach można już było znaleźć sobie zajęcie, podobnie w pociągu dalekobieżnym i w robocie jak szef nie widzi. Jest w tej grze coś takiego, że przyciągała także dość powszechnie płeć piękną, więc partyjka hirołsów w odróżnieniu od innych nolajfowych imprez nie musiała być parówkowa :)
Wielką siłą stanowi jej ponadczasowość i powszechność. Odpala się świetnie na każdym komputerze, grafika nie kuje w oczy, nie jest przesadnie skomplikowana, ale daje dużo możliwości. Mam mnóstwo miłych wspomnień z tą grą, bo grałem w nią z tak różnymi ludźmi w tak wielu miejscach.
Będzie jeszcze żyła długo, bo dla środowiska w którym się obracam stała się rozrywką w rodzaju partii szachów czy kart.
Zastanawia mnie tylko czy za granicą jest równie popularna i kultowa.

ocenił(a) grę na 10
Lodolamacz

Z zadowoleniem muszę przyznać że pierwszą edycję HIII na rynek polski posiadałem w originale, i po kilkunastu latach nadal uważam ten zakup za jeden za najbardziej owocnych. Za naście lat HIII będzie nadal grało pierwsze skrzypce tak jak DII i AC/DC, pewne rzeczy są ponadczasowe. Mam pc który uciągnie CoD i Battlefilda razem i się przy tym nawet nie rozbuja, ale jak znajdzie się chwilka czasu dla HIIIWOG to mysz wymięka zaledwie po kilkunastu godzinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones