PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 328
ocen
9,2 10 1 38328
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Eee.. no cóż..

ocenił(a) grę na 5

Gra mnie w ogóle nie wciągnęła, nie była za ciekawa i po prostu była nudna, spodziewałem się czegoś lepszego po wszystkich tych opiniach itd, żeby nie zostać potraktowany jak troll i dzieciak oceniłem ją na 5, na wyżej nie zasługuje.

McFlyPL

Okoliczna gimbaza i tak zacznie wyzywać Cię od idiotów.

ocenił(a) grę na 5
madrok_626

Wiele razy to przechodziłem, nic szczególnego poza wyzwiskami w stronę "mojej starej".

ocenił(a) grę na 10
madrok_626

sam jesteś idiotą bo hejtujesz tą grę cały czas szczególnie że nie znam osoby która ma 25 lat i nie kocha serii heroes także jak się okazuję to ty tu jesteś gimbem
znam dużo osób które grały w GTA V i w takie The Last Of Us i mówią a bo ta gra ma zajebistą fabułę a ta 2 to fajna strzelanka tylko że co się dzieję ? 2 lata mijają od premier tych gier i o The Last Of Us większość moich znaj nie pamięta a jeżeli chodzi o GTA V to wszyscy czekają na pc żeby czekać na mody bo już też zaczyna się robić nudne ja np. mam już ponad 3000 h w heroes i dalej mi się to nie nudzi czemu ? bo nie oceniam grę po grafice tylko po tym czy jest fajna kolejna sprawa polowa hejterów pograła w to 3 h i nawet nie potrafili grać bo pewnie na podstawowym poziomie wszystkie jednostki wytracili za każdym razem

ocenił(a) grę na 10
McFlyPL

Ale wiesz że ta gra ma 15 lat? (Jeśli wiesz to sorry) W sumie to podkreśla jaka jest wyjątkowa że ma tyle lat co ja a nadal jest przyjemna, ładna i klimatyczna oraz ma świetną muzykę. A ja osobiście ją uwielbiam mimo upływu lat.

A właściwie co ci się w niej nie podoba? (spokojnie, nie będę cię hejtować)

ocenił(a) grę na 5
czuczul

Wiem, że ma 15 lat, właściwie to tylko muzyka mi się w niej podobała i nic więcej. Nie żebym nie lubił stary gier, lubię je, mają swój klimat. Cenię sobie 2 pierwsze Fallouty (które były świetne) czy Drivera 1 i 2, nawet w Blade Runnera czasem pogram. Heroes of Might and Magic to po prostu nie mój typ gry, nawet najnowsze części jakoś mnie nie zachęcają ;)

ocenił(a) grę na 10
McFlyPL

Fakt jak nie lubisz 3 to dalej nie masz czego szukać :)

ocenił(a) grę na 10
McFlyPL

no wiesz nie każdy lubi gry strategiczno-turowe ale tacy hejterzy jak madrok po prostu muszą być mieszani z gó*nem natomiast osoby takie jak ty które no nie lubią tego typu gier wystawią ocenę ponieważ to nie ich styl i uważają że ta gra nie powinna być na 1 miejscu ze tak to ujmę są to osoby normalne i dlatego też nie są hetowane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones