PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 323
oceny
9,2 10 1 38323
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Gry podobne

ocenił(a) grę na 10

Hej
Może mi ktoś pomoże i podpowie, szukam gry podobnej do Herosów III i z tamtego okresu.
Nie wiele z niej pamiętam, również polegała na rozbudowie królestwa i td, źródłem było chyba
7 różnych rodzajów magi, woda, ogień, powietrze itd.
Herosi są niezastąpieni, ale pamiętam że ta której szukam też się nawet dobrze zapowiadała tylko
niestety trafiła mi się uszkodzona wersja i w ciągu kilku tur się wieszała,
Help

ocenił(a) grę na 10
SaladynPL

Może Age of Wonders albo Disciples?

ocenił(a) grę na 10
FIRERODAN

Niestety nie odpada :
Age of Wonders
Disciples
Warlock

SaladynPL

Spróbuj 'Age of Mythology'. Nie jestem pewna, czy o tą grę ci chodzi, ale jest naprawdę ZNAKOMITA. I jeszcze wątki z żywiołami miał Etherlords II. W jedynkę nie grałam, ale dwójeczka zacna bardzo była.

ocenił(a) grę na 10
SaladynPL

King's Bounty - prekursor Heroes, są też nowe części, które są świetne.

ocenił(a) grę na 10
celebes

Witam
Niestety to też nie to :/, w tej grze też poruszało się bohaterem i nie była karciana. Więc szukam dalej.

Age of Wonders
Disciples
Warlock
Age of Mythology
Etherlords
King`s Bunty
spellforce
też niestety nie

ocenił(a) grę na 5
SaladynPL

Bardzo stara była ta gra? Może "Master of Magic"? ;)

ocenił(a) grę na 10
SaladynPL

Jest taka gra która jest podobna do H3 ....
Masz tam zamki..... masz bohaterów... jest średniowiecze..... masz tury... ba... nie dość że masz zamki to jeszcze możesz wybudować następne ! Klimatyczna muzyka dużo scenariuszy. Fajna kampania. ta gra to Clash. Polska gra !

ocenił(a) grę na 10
SaladynPL

Spróbuj Lords of Magic. Bardzo podobna do Hirołsów, ale zdecydowanie bardziej rozbudowana. Do tego walki toczą się w czasie rzeczywistym, a nie w turach;)

ocenił(a) grę na 10
GandalfCzarny666

Gra podobna bez tur ? to już inna gra. Zobacz Clasha... praktycznie to samo co heroes z drobnymi zmianami. Bardziej świecki klimat. Działa na dosbox. Cudowna muzyka, grafika... tylko czekac na remake... albo kontynuacje... -_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones