PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 341
ocen
9,2 10 1 38341
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Mniam

ocenił(a) grę na 10

Gra w którą będę grał do końca życia, choćby 5 minutowe partyjki. Cudowny, oldschoolowy klimat, genialna rozrywka (zwłaszcza w kilka osób!) plus ciągle powstające modyfikacje wydłużające jej żywotność. Kocham, uwielbiam, miłuję - zresztą fakt, iż wszystkie części Trójki są w 10 na świeżo powstałym rankingu (co na pewno większość młodych stażem graczy tu decyduje), o czymś świadczy.

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Grasz przez Hamachi?

ocenił(a) grę na 10
Dodo45

Nie, moje doświadczenie grania w multi ogranicza się do Hot Seat :)

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

To nie za fajnie... najgorsze w tym trybie jest to, że znamy dokładną liczbę wojsk i rozmieszczenie przeciwnika, chciało wam się przeskakiwać z miejsca na miejsce? :)

ocenił(a) grę na 10
Dodo45

A jak się gra przez to Hamachi? może zacznę :)

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

No właśnie myślałem, że mnie nauczysz. ;) Mam program na kompie (można też grać przez to w Twierdzę i kilka innych gier), ale muszę sobie jeszcze poczytać jak to obsłużyć. :)

ocenił(a) grę na 10
Dodo45

Aha to jak będziesz wiedział to podziel się :) ja nigdy nie miałem nerwów do ustawień sieci etc. i moje łącze chyba nie pozwoli na taką rozrywkę.

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Masz neostrade, netie, czy może jakąś inną sieć?

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Moglibyśmy się spróbować połączyć i może rozegrać partyjkę jeżeli Hamachi da. ;) Tylko pytanie czy chcesz i - jeśli tak - to kiedy możesz?

ocenił(a) grę na 10
Dodo45

mam Netie. Na neostradzie grywałem kiedyś w CSa ale odkąd przeszłem na Netie to w ogóle mi serwerów nie znajduje. Rozkminiłeś to? Możemy walnąć jaką partyję.

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Wydaje mi się, że będzie hulać. Masz pirata czy oryginał?

ocenił(a) grę na 10
Dodo45

Dobra ja już grałem przez neta. Niestety nie mogę do ciebie na PW napisać (nie mam tych cholernych 10 pkt. co dodam to odrzucają, ach ten Dwukwiat, nawet nie wiem jaki jest tego powód), więc musimy tutaj wszystko uzgodnić.

użytkownik usunięty
Dodo45

Witam Panowie. Gra przez hamahi to nic trudnego;), wystarczy ze jeden z panów założy sieć w owym programie a następnie poda dane sieci osobie drugiej, ta się podłącza do tej sieci. Tworzycie serwer już z gry , podłączacie sie i miłego;).

Grałem w różne gry przez hamahi i problemu nie było;) np. Unreal był piratem , jak i diablo II i dało się grać;)

ocenił(a) grę na 10

Tak, ale jest jeszcze lepszy sposób, a mianowicie Gameranger.

ocenił(a) grę na 10
Dodo45

Najlepsza gra w historii gier komputerowych:) Jesli ktos by chcial zagrac przez hamachi pisac na priw:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones