PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Muzyka

ocenił(a) grę na 10

To jest dopiero fenomen tej gry.. Aż serce się kroi gdy się to puszcza i wspomina lata przegrane w ten epicki pożeracz czasu.

Dla mnie najlepsza piosenka jest z Twierdzy (Stronghold) - http://www.youtube.com/watch?v=fmCwz9zf01I&feature=related

Choć trzeba przyznać, że każdy utwór cudownie oddaję magię zamku.

W HOM&M 4 Bastion miał świetną piosenkę, tam to była w sumie Natura : D

http://www.youtube.com/watch?v=u13HeeCOGuY&feature=related

ocenił(a) grę na 10
brk91

Taaak, popieram :)
Muzyka w HoMM3 jest rzeczywiście niesamowita, ścieżki dźwiękowe z Nekropolii, Inferna, Fortecy bądź Bastionu są nie do zapomnienia. Uwielbiam także muzykę z menu gry, tę chórkiem kościelnym oraz tą, która leci gdy wygramy jakiś scenariusz (w częsci drugiej ta sama meldyjka leciala w Zamku). A i na terenach muzyka jest doskonała, czasami trącąca lekką nutką bałkańską. Nie da się tego opisać. :)
Heroes III to "Obywatel Kane" pośród gier komputerowych!

ocenił(a) grę na 10
brk91

Ogółem mistrzem jest Paul Anthony Romero , czyli kompozytor muzyki dla serii Heroes.. Heroes 4 i 5 także mają fenomenalną muzykę..!

brk91

Pozdrawiam osobę o IDENTYCZNYM guście :) !

brk91

Temat z mojego ulubionego zamku - Fortecy - miażdży. Plus jeszcze motywy z Lochów, Cytadeli i Twierdzy - super. Samych dźwięków np. zbierania surowców niełatwo zapomnieć...

Karton20

brk91 to moje stare konto. Wracam do domu kompletnie pijany, po dłuższym czasie wchodzę na pocztę i widzę post od Ciebie... Zaczynam słuchać całego soundtracku z Hereosa i nie mogę przestać, to jest czysta magia. Kur** kocham to ! Dzieki za przypomnienie !

NIE MA LEPSZEJ GRY, HOM&M III !

ocenił(a) grę na 10
maestro_X

Muza w HoMM3 zajebista, a w szczególności w Twierdzy i Nekropolu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones