PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

W społeczność Filmwebu. Kiedy tuż po wprowadzeniu funkcji oceniania gier zobaczyłem na najwyższych miejscach prymitywne gnioty spod marki GTA złapałem się za głowę. Ale widzę że już wszystko wróciło na właściwe tory. Obecność tej gry na pierwszym miejscu świadczy o inteligencji oceniających. Co prawda nie umieściłbym Heroesa III na samym szczycie mojego osobistego rankingu, ale cenię tą grę i na pewno byłaby na wysokiej pozycji.

blido1988

dla mnie to najlepsza gra w jaką grałem. Pierwszy raz gralem w heroesy chyba jak mialem 7 lat a nadal to tak fajna gra. nawet grafika nie jest tak rażąca. bo np gothic 2 też świetna gra ale grafika męczy chociaż się już przyzwyczaiłem. a w heroesy można grać nadal bez wrażenia, że to jakaś stara gra. I właściwie w ogóle się nie nudzi. Teraz zaczaiłem takie fajne triki, że pocinam na przedostatnim i ostatnim poziomie. mój największy hit skilem to łańcuchem piorónow z 2 000 obrażeń czyli łącznie 10 tys. Grałem Solmyrem z fortecy (5% obrażeń dla łańcucha piorunów od poziomu) ok 28poziom, magia powietrza na mistrz i miałem artefakt wspomagający magie powietrza i kupę mocy. Potem tylko potrzebny portal miejski i już jedną postacią można wszystko kontrolować na całej mapie.

dekster95

PS. jakby ktoś przeszedł "ciasnotę" na najwyższym poziomie to napisał by tu jak to zrobił bo mi ni jak nie idzie. To byłby mistrz :D

ocenił(a) grę na 10
blido1988

Co ty wygadujesz. Gta vc nigdy nie było na pierwszym miejscu, patrz na średnią ocen a nie na ilość głosów.

Thief_

Piszę właśnie o średniej ocen. Przez pierwszych kilka godzin najwyższą średnią miało GTA:VC (średnia ponad 9), a na drugim miejscu GTA:SA.

Thief_

Dokładniej, kierowałem się rankingiem na podstawie średniej ważonej: http://www.filmweb.pl/rankings/game/world

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones