PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 354
oceny
9,2 10 1 38354
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Stare dobre czasy spędzone z "Hirołsami". Nie raz je wspominam. Pykanie do późnej
nocy, rozbudowywanie zamków, zdobywanie artefaktów i rozbudowywanie armii. Zawsze
dążyło się po prostu do tego aby w końcu mieć swoje upragnione smoki, anioły czy
be(h/ch)emoty, chociaż te ostatnie można było mieć bez problemów w pierwszym
tygodniu (a to że potem brakowało funduszy na całą resztę to inna sprawa ;p). Bohatera
się wybierało tego, który najlepiej wyglądał. Jednak z czasem strategia się zmieniała,
pierw się ulepszało ratusz i zamek, jako bohatera wybierało się kogoś z przydatną
umiejętnością (jeszcze pamiętam bohaterkę z Bastionu imieniem Mephala, uwielbiałem
ją), dokładniej się dobierało artefakty. Próbowało się gry na innych poziomach trudności.
Przez 4 lata, spędzałem przy HoMM III po co najmniej 5 godzin, w weekendy dochodziło
nawet do 10 jak nie więcej. Zdecydowana większość czasu gry odbywała się w nocy. W
czasie dnia spotykało się ze znajomymi i gawędziło się o Herosach. Wszyscy w to grali,
wszyscy mieli swoje opracowane taktyki i sposoby na grę. Jasne, nie samym "Hirosem"
się żyło, czasem trzeba się było pouczyć jako że się jeszcze chodziło do szkoły, latem
grało się w siatkówkę, chodziło na baseny i piło Frugo. Nawet gdy tyle czasu się w to nie
grało to i tak się pamięta nie które artefakty, jednostki i mapy. Po tylu latach jestem w
stanie powiedzieć co gdzie się znajdowało na mapie "Wojna Planowana", pamiętam z
niej praktycznie wszystko, rozmieszczenie kopalni (po jednej z każdego surowca). Wciąż
pamiętam w którym to miejscu dostępu do artefaktów strzegły stworzenia 7 poziomu.

Krótko mówiąc... kultowa gra.

Bardziej rozbudowana od swej poprzedniczki, ale nie tak przebajerowana jak jej
kontynuatorka.

Pozdrawiam wszystkich tych którzy grali, grają lub będą grać w tak zaje**stą grę, którą
jest Heroes III.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones