PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

A mnie rozwalają tacy ludzie jak fanboje jakiś przedpotopowych gier którzy mają problem z
akceptacją faktu że The last of us jest gra w każdym calu lepszą od tego jak sobie słodzą "dzieła
sztuki" , którzy uważaja grę naughty dog za coś "gorszego" ponieważ jest exclusivem na ps3 i nie
ma żadnych szans w nią zagrać szczyt obłudy nie zna granic

użytkownik usunięty
macio1514

Jejku, po prostu komuś może się nie podobać The Last of Us... Nie ma "faktu", każdy ma inny gust. The Last of Us było dla mnie przygodą świetną, aczkolwiek jednorazową. W Heroes III mogę grać do końca życia. Jest według mnie lepsza i stawiam tą grę wyżej niż TLoU :) Nie chcę słyszeć nic o porównywaniu gier z dwóch innych gatunków, bo i ta i ta gra ma dostarczyć rozrywki, przy czym więcej jej uzyskałem podczas grania w HIII. Po prostu jestem fanem, jak to ująłeś "przedpotopowych gier", choć to określenie nie za bardzo mi się podoba. Po prostu - klasyki.

ocenił(a) grę na 10
macio1514

the last of us to po prostu kolejna gra o zombiokach i post apokaliptycznych stanach jadąca na fali popularności tematu jaki zaserwował serial 'the walking death" może po prostu przesilenie w tej tematyce gier. A tak przy okazji z kat wziął się pomysł że nie nikt poza tobą nie ma szans zagrać ? żądnych szans do tego podkreśliłeś.....

tomeekcz

The last of us kolejną grą o zomibiakach hm powiedz może graliśmy w zupełnie inne gry ale dobra niech ci będzie , a odpowiadająca na twoje drugie pytanie czy ja powiedziałem że ja tylko w to gram chciałem przekazać w moim wcześniejszym poście że jest po prostu nie wielka ilość osób co maja szanse zgrać w grę naughty dog bo powiedzmy sobie szczerze w takim kraju jak polska raczej trudno sprawić sobie zabawkę na którą trzeba wybulić lekko 500 zł ale jak już powiedziałem ludzie a przede wszystkim zadufani w sobie pecetowcy co będą siedzieć z mamusia do usranej śmierci uważają TLOU za grę drugiej kategorii bo nie maja żadnych szans w nią zagrać i będe coraz bardziej zaniżać średnią dobrych gier na rzecz "klasyków" jak to okreslil kolega wyzej i bedą pieprzyc na lewo i prawo swoje wywody w jakie "dzieła sztuki " grali,klasykami można nazwać serie metal gear solid resident evil empaire total war dino crisis i wiele wiele innych a nie tą papkę dla bezrobotnych .Jeszce w życiu nie spotkałem się z takim kijowym rankingiem jak ten który tutaj zaprezentowano z jednej strony mamy wasz "klasyk " z drugiej dwie gry które według wielu są najwybitniejszymi grami w historii mam na myśli GTA V i wspomnianego wcześniej TLOU a wy mi opowiadacie jakieś bajki że jak to określilicie the last os us jest gra jedno wymiarowa a wasze "dzielo" mozna grac latami moze to i prawda ale przez to wasze życie wydaje sie byc takie nudne ;)

ocenił(a) grę na 10
macio1514

Odnoszę wrażenie, że sam jesteś z lekka zadufany w sobie. Oczywiście nie każdego stać aby wydać pieniądze na konsolę dla jednej gry w którą zagramy raz i drugą której port pc był obiecany od dawien dawna... Osobiście nazwani gtaV "najwybitniejszą grą w historii" jest nie ukrywajmy dużym nadużyciem, nawet robiąc zastawieni najlepszych sandboxów zostanie zakwalifikowany jako seria GTA. Nie mówię że gra jest zła broń bożę, po prostu nie jest innowacyjna, ogromną większość widzieliśmy już w poprzednich częściach/inny piaskownicach .....

-"raczej trudno sprawić sobie zabawkę na którą trzeba wybulić lekko 500" kartę graficzną też można traktować jako zabawkę a w asortymencie za 500 pln nie poszalejesz

- ludzie a przede wszystkim zadufani w sobie pecetowcy co będą siedzieć z mamusia do usranej śmierci uważają TLOU za grę drugiej kategorii bo nie maja żadnych szans w nią zagrać i będe coraz bardziej zaniżać średnią dobrych gier ---- .Nazywasz kogoś zadufanym w sobie a szufladkujesz ludzi, co mnie wkurza, nikt nie lubi hipokrytów. Naprawdę nikt nie ma co robić tylko zaniżać średniąj gry która mniej zasługuję na jakieś tam miejsce, w którymś tam z koleji rankingu ... żenada, jak i reszta tego zdania.

ocenił(a) grę na 10
macio1514

Macio słuchaj to nie nasza wina że nie umiesz grać w Heroes 3 bo to gra strategiczna gdzie każdy wie że przeciętny gimbus nadaje się tylko do grania w strzelanki ale uwierz jak podrośniesz i zagrasz w tego klasyka to się nie odciągniesz

Kamilhugo517

Niestety muszę rozczarować tego pana wyżej mam trochę więcej wiosen niż się "Panu" zdaję i niech każdy na siebie patrzy dobrze ? Bo niestety z twoich wypocin można wywnioskować że albo sam jesteś starym biednym pierdzielem po 50-tce który uprzykrza życie własnym dzieciom a żona kopie po dupie ,który uważa się za nie wiadomo kogo , bądź równie dobrze sam możesz być jak to określiłeś "gimbusem" który udaje wielkiego dorosłego a w rzeczywistości jest małym szarym człowieczkiem :) albo w ogóle chybiłem i jesteś totalnym debilem z jakimś problemami psychicznymi ale nie mnie to oceniać ,dalej jak to powiedziałeś " to nie nasza wina że nie umiesz grać w Heroes 3" muszę cie rozczarować niestety umiem grać w to wasze "dzieło sztuki" jak to określacie , przy którym straciłem blisko cały wieczór i przyznam szczerze na żadnej jeszcze grze tak dawno się nie wynudziłem choć dawałem sobie przed jej rozpoczęciem duże nadzieje że o trafiłem na naprawdę dobrą grę a tu lipa z sosną równo rosną niestety gra nie oferowała jak to napisał kolega wyżej "niesamowitych doznań na lata" no sorry ale taka jest prawda .A kończąc te moje wypociny bo pewnie je za takie macie wielcy "pecetowcy" żyjcie dalej w przeświadczeniu w jakie "dzieła sztuki" nie graliście i każdą nową grę traktujcie jak sfermentowane gówno które nie nadaję się do użytku a każde inne gry nie mają szans z tym waszym "klasykiem" od siedmiu boleści , życzę powodzenia z takim nastawieniem na przyszłość która nie maluje się raczej w dobrych kolorach ;)

ocenił(a) grę na 10
macio1514

Powiem ci że mam powody żeby uważać niektóre gry za badziew co mają mniej niż 5 lat bo weźmy chociaż battlefield 4 gra jest porażką po za multiplayer do niczego się nie nadaje wiem że w battlefield kampania nigdy nie była mocną stroną ale jeżeli mam grać w grę gdzie zabijesz np. 4 w ciągu 20 sekund i zaraz ktoś cię zabije to zaczyna to być nudzące (i to był tylko jeden przykład z około 15 gier które są strasznie wychwalali przez wielu ludzi

użytkownik usunięty
macio1514

Czy na prawdę te rankingi tak wpływają na życia niektórych? Jednym się podoba to, innym tamto, nie rozumiem takich ekscesów. Jak czytam te wywody to wyobrażam sobie Ciebie jak to piszesz i podskakujesz tyłkiem na krześle, bo aż tak Cię boli przez te posty. Wolisz GTA V i The Last of Us od Heroes III - proszę bardzo, nie mam prawa się czepiać czy podważać tego w jakikolwiek sposób. Nie mam prawa, tylko, jeśli szanujesz to, że ktoś może postawić Heroes III wyżej od wyżej wspomnianych gier. Ty tego nie szanujesz, odnosisz się o tym tytule z pogardą i tak samo o ludziach którym się ta gra podoba. Tak samo, jak nie szanujesz interpunkcji. Więc nie dziw się, że przez takich ludzi (bo nie jesteś jedyny taki w internecie) nowsze tytuły otrzymują miano "gier dla gimbusów". Ludzie mają dosyć krytyki klasycznych gier, które na prawdę na zawsze zostaną w ich sercach, przez ludzi zapatrzonych w next-genowe silniki.

Nie generalizuj, nie wszyscy gracze którzy siedzą w klasykach gardzą nowymi tytułami.

ocenił(a) grę na 10
macio1514

Cześć.
Nie rozumiem po co te zacietrzewienie, już prawie sobie skaczecie do gardeł. Zdajecie sobie sprawę, że ta dyskusja w realu byłaby istnym pandemonium krzyku?
Jak pisałem gdzie indziej na tym forum, Heroes III to gra ponadczasowa, do niej się wraca i gra ciągle od nowa. Nie piszę nic o Last of Us bo jej nie znam. Znam Heroes, jestem fanem tej gry, jak zresztą rzesza osób tutaj. A na całość tego rankingu proszę spojrzeć z szerszej perspektywy, a nie przez pryzmat własnego ja. Jesteśmy tutaj społecznością, niezmiernie zróżnicowaną, wyrabianie sobie zdania o innych przez wąski aspekt to po prostu zamykanie się w ukierunkowanym i ograniczonym "okienku" z widokiem na jeden i ten sam billboard.

macio1514

Grałem, wolę hirołsy. I jeszcze parę innych. Last of Us fajna ale wcale nie taka nadzwyczajna. Sama fabuła to nic oryginalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones