PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Zal

ocenił(a) grę na 6

Ta żałosna gra zajmuje tak wysokie miejsce nie dlatego że jest ona dobra tylko przez wasz nieuzasadniony sentyment , istnieją gry stare takie jak np mafia która według rankingu zajmuje znacznie nisze miejsce , była to gra któa umiała wywołać emocje. Pamiętam ten płacz po zakończeniu do dziś miałem po premierze około 10-11 lat. Jedyne czego mogę żałować to to , ze takiej perełki nie dane mi było przejść po raz pierwszy gdy byłem już dojrzalszy, nie nastawiony na rozgrywkę, tylko na to co jest najważniejsze wg mnie w grach czyli fabułę i klimat.. Żadna gra nie wywołuje u mnie takich emocji jak Mafia, nawet po ponad 10 latach, nie potrafię rozgryźć dlaczego tak bardzo kocham . Jest to jedynie przykład jednej z wielu gier . Także dzisiaj wychodzi wiele wspaniałych gier które wymagają od gracza czegoś więcej niż bezmyślnego grania np The last of us czy l.a.norie

kubala102

ta gra w momencie premiery miała wprost niesamowitą grywalność i klimat, zresztą ja np. co jakiś czas do niej wracam

Mafia była też super - ok, ale ocenienie Heroesow na 1 to nawet nie głupota tylko zwykły trolling

ocenił(a) grę na 6
Aureos

Przyznaję że ocena 1 jest niesprawiedliwa , oceniłem ją już dawno temu zanim zapoznałem sie z grą , dziś z czystym sumieniem mogę wystawić jej nie więcej nisz 6 . Gra na pewno była dobra w dniu premiery ale nie przetrwałą próby czasy nie ma ona dziś już wile do zaoferowania przeciwieństwie do innych starych gier , nawet jeśli ktoś sie z tym nie zgadza musi przyznać że obojętnie jakby tej gry nie lubil nie zasługuje ona na tak wysokie miejsce w rankingu jest wile ambitniejszych gier które nie dostały docenione po zatym weźmy na przykład Ac4 też w dniu premiery ma wprost niesamowitą grywalność i klimat, ale jest ona o 80 miejsc gorsza tylko ze w zgeldu na sentyment graczy do tej gry . Nie przesadzajcie pomijać już fakt że każda cześć z tej serii zajmuje miejsce w pierwszej 10 , naprawdę każda z tych gier była aż tak dobra ?

kubala102

cóż gusta są różne, wg mnie zasłużone miejsce :)

i co do przetrwania próby czasu - absolutnie się nie zgadzam, "cukierkowa" grafika z H3 w ogóle się nie zestarzała, ma swój urok

użytkownik usunięty
kubala102

Skąd wiesz, że sentyment? To, że według Ciebie nie przetrwała próby czasu i jest gorsza od The Last of Us, L.A Noire czy Black Flag, to nie znaczy, że wszyscy tak oceniają ze względu na sentyment. To jest na prawdę dobra gra. Jeżeli miałbym wybrać jedną jedyną grę w którą miałbym grać do końca życia, z tych starych i nowych - Heroes III była by jedną z pozycji nad którymi bym się zastanawiał. Nie Assassin's Creed, nie The Last of Us które według mnie nadaje się na maks. 2 przejścia (co nie znaczy, że to jest kaszanka).

ocenił(a) grę na 10
kubala102

a jakie ma dla Ciebie znaczenie to na którym miejscu w rankingi jest mafia a na którym Herosy? Czy kogoś zdrowo myślącego to naprawdę obchodzi? Ludzie co to za różnica?? Skoro do Ciebie konkretnie przemówiła Mafia i tą grę kochasz to super....graj w nią i setki razy i dla Ciebie będzie najlepsza, a koro Herosy nie przemawiają widać nie trafiła w Twój gust....i też dobrze. Przecież nie jest tak że wszystko musi się wszystkim podobać!! Gra jest na takim miejscu na którym jest bo widać wiele osób ją ceni. Ja osobiście również spędziłem przy niej setki godzin i nawet teraz czasem do niej wracam i z czystym sumieniem daję jej najwyższą ocenę bo dla mnie jest super. Ale mało mnie obchodzi czy w rankingach jest wysoko czy nisko...co to zmieni?? mam przestać w nią grać bo jest nisko w rankingu? rany...jak ja nie znoszę gdy ktoś porównuje jedną grę/film/aktorów do drugiej prze pryzmat rankingów...dorośnijmy wreszcie

użytkownik usunięty
kubala102

No cóż, z H3 jest jak z Papa Dance - miliard fanów nie może się mylić. : P :D

ocenił(a) grę na 10

Idąc tym tokiem rozumowania Justin Biebier, One Direction i Nicki Minaj to wielcy artyści :) Heroesi to w PL (nie wiem jak w innych krajach) gra kultowa

ocenił(a) grę na 6
kryszti

Uwierz mi że na świecie ta gra całkowicie już umarła , mowie całkiem poważnie

ocenił(a) grę na 10
kubala102

Uwierzyć ci bo? Jesteś anonimem który prawdopodobnie nie wie nic o czymkolwiek? Tak samo nic nie wiesz na ten temat jak ja. Z resztą co mnie świat obchodzi :) Ja osobiście znam osoby które wracają do tej gry, ja nie wracam bo już przegrałem niezliczoną ilość godzin w to za młodu

ocenił(a) grę na 6
kryszti

Polecam również to 100 najlepszych gier według miasta gier Heroesi nawet nie załapali się na 100

ocenił(a) grę na 10
kubala102

A co mnie obchodzą jakieś głupie rankingi? Mam coś takiego jak własny rozum, pewnie dla ciebie abstrakcja

ocenił(a) grę na 10
kubala102

Jesteś pewien? Może gdzieś w Ameryce... Heroes w europie wschodniej jest nadal strasznie popularna. Np. Rosjanie, 2 lata temu stworzyli fanowski dodatek, który rozbudowują do tej pory. Za to Polacy pracują nad przepisaniem całego silnika gry, dodając mu wiele nowych możliwości. Mało? Wejdź na heroes3TV, nie ma chwili, żeby nie trwał jakiś mecz. Pokaż mi inne gry, które nadal cieszą się takim zainteresowaniem po 15 latach.

ocenił(a) grę na 10
kubala102

Jesteś po prostu ograniczony i tyle. Ranking jak każdy jest subiektywny, ale nie minę się prawdą jak powiem że Heroes 3 to jedna z najlepszych, najbardziej wciągających gier wszechczasów.
Nie ma się czym chwalić ale kiedyś nie poszedłem na spotkanie z dzieczyną tak mnie wkręciła kampania :D A Mafia... bardzo dobra gra ale nie ma "tego czegoś" co H3. Teraz pewnie mi się tak nie spodobała, ale już żadne gry nie dają tyle samo radości.
Nie przetrwała próby czasu? Skąd taka nietrafna konkluzja? Nie każdemu jest potrzebna nie wiadomo jak grafika.

ocenił(a) grę na 10
kryszti

Wszystko jest kwestią gustu, ale co to za emocje przy grze w mafii w porównaniu z np KOTORem , piszesz jak jakieś głupie dziecko :)

ocenił(a) grę na 6
kryszti

Aha dziękuje za kulturalną rozmowę , wyraziłem swoje zdanie na temat tej gry i jego nie zmienię , nadal uważam Heroes 3 za średnia grę i uważam że jest o wile lepszych gier zarówno z przed 10 lat jak i obecnie

ocenił(a) grę na 10
kubala102

A uważaj sobie co chcesz, a, że nie masz racji to inna sprawa.

ocenił(a) grę na 6
kryszti

Rozumiesz że jest coś takiego jak własne zdanie i nie ma czego takiego jak kogoś racja ? Chyba nie , rozumiem że bardzo lubisz tą grę ale ty musisz zrozumieć też że nie każdy uważa ta grę za arcydzieło

ocenił(a) grę na 10
kubala102

Rozumiem. Ale i tak nie masz racji :) Pisałem już, uważaj sobie co chcesz, nic mi do tego. Nazwanie tej gry średnią to po prostu ignorancja. Masz prawo do błędnego zdania. Niby coś takiego jak obiektywizm nie istnieje, ale zakładając że istnieje to pi*rdolisz głupoty

ocenił(a) grę na 6
kryszti

Głupie dziecko które ma inne zdanie niż ty ?

ocenił(a) grę na 10
kubala102

Tak.

użytkownik usunięty
kryszti

Nie macie ciekawszych zajęć w sobotę? :P
Dla mnie HOM3 to gra kultowa, dla kryszti też, dla kubali102 są bardziej kultowe i tyle, nie ma się o co drapać. Oprócz Heroes jeszcze tylko Starcraft + Broodwar jest dla mnie kultowy.

ocenił(a) grę na 10

A Ty?

użytkownik usunięty
kryszti

Sprawdzałem pocztę.

ocenił(a) grę na 10

niesamowite

ocenił(a) grę na 6

Ja tylko wyraziłem swoje zdanie , widocznie kryszti nie potrafi zaakceptować tego że ktoś inny ma odmienne zdanie od niego , szanuje HOM3 jak grę kultową ale nie wybitna a w momencie jak ktoś zarzuca mi ze jestem ograniczony z tego powodu
to nie pozostaje mi nic innego jak zakończyć ten temat

ocenił(a) grę na 10
kubala102

rozumiem o co ci chodzi ale ta gra wymagała mnóstwa myślenia i taktyki bitewnej oraz ekonomicznej a do tego świetny klimat. dlatego ma 2 miejsce w skali światowej

ocenił(a) grę na 6
czuczul

Tylko według film webu , ale szanuje wasze zdanie na temat tej gry , mam tylko nadzieje że nie nazwiesz mnie teraz głupim dzieckiem jak użytkownik kryszti :)

użytkownik usunięty
kubala102

Nie przejmuj się, użytkownik kryszti jest najmądrzejszy z całej wsi, mądrzejszy nawet od telewizora.

kubala102

Zgadzam się ta gra to zwykła miernota

kubala102

Heroes to gra bardzo fajna . Nie grałem osobiście ,ale grałem u kumpla i gra robi wrażenie. Szanuję twoje zdanie ,bo wiem ,że każdy ma inne gusta. Nie zasługujesz na taką obrazę jakim potraktował Cię ten bezmyślny kretyn kryszti ,który nie toleruje obcego zdania ,a przecież ten portal społecznościowy też trochę jest od wymieniania się poglądami...prawda?

ocenił(a) grę na 10
kubala102

To bezapelacyjnie najlepsza gra wszech czasów. Ilość różnych rozwiązań w grze, opcji itd. jest nieskończenie wielka. Można grać ten sam scenariusz 1000 razy i za każdym razem gra rozegra się zupełnie inaczej. Fabuła jest świetna i na jej podstawie powinni nakręcić jakąś trylogię (dziwne, że jeszcze się za to nie wzięli- może Peter Jackson do spółki z Frankiem Darabontem?). Świetna muzyka, grafika po uwzględnieniu wieku gry i tak robi dobre wrażenie itd. Kto nie spędził przy tej grze chociaż 10-15 h nie powinien się wypowiadać, bo nie poznał nawet 5% istoty tego cuda. Ja jeszcze wiele lat po premierze byłem zaskakiwany kruczkami, których nie odkryłem wcześniej.
Tej gry się po prostu nie da ogarnąć nawet po wielodniowym maniaczeniu podczas gdy inne (może i też dobre gry) przechodzi się w 4-5 h i zapomina o nich na drugi dzień...

ocenił(a) grę na 10
kubala102

mafia to strzelanka którą przejdziesz ze 3 x i odstawisz ją do śmierci a w heroes mam 3000 h i nie nudzi mi się ta gra czy twoim zdaniem nie ma tu czegoś na rzeczy ?
co mam dać np. takiej mafii 10 bo ona była strzelanką ale przeszedłem kilka razy i mi się znudziła czy mam dać 10 grze którą przeszedłem miliard razy i dalej w nią gram ?
zastanów się nad swoim komentarzem

ocenił(a) grę na 6
Kamilhugo517

A widzisz ja przegrałem heroes może 5 godz max ponieważ nie jest to zupełnie mój klimat i gra w żaden sposób mnie nie porwała przeciwieństwie do mafii , gdzie doznałem niesamowitej przygody , rewelacyjnego klimatu oraz świetnej napisanej fabuły , oceny wystawiaj takie jak uważasz , uzasadniłem jedynie moją opinie

ocenił(a) grę na 10
kubala102

generalnie mafia to strzelanka ale strzelanki mają swoje wady i zalety przez rok potrafią być najlepszymi grami świata ale co potem ? przecież kampanii jednej i tej samej nie będziesz chyba powtarzać 100 x ?
w przypadku heroes jest zazwyczaj inaczej i to daje tej ocenie 10

ocenił(a) grę na 10
kubala102

Kolejny z sentymentem wyjeżdża :P To już jest nudne!

PO PIERWSZE: Ta gra powstała kiedy miałem roczek, więc nie ma mowy o żadnym sentymencie
PO DRUGIE: Gra jest na tak wysokim miejscu, ponieważ jest świetna, genialna muzyka i dobrze przedstawiony świat fantasy sprawiają iż gra jest fajna i przyjemnie się w nią gra
PO TRZECIE: Ty kochasz Mafię, ja kocham sagę Heroes i co zabronisz mi??? Przyznaję iż nie grałem w Mafie i w najbliższym czasie nie zamierzam tego robić, jednakże wiedz że nie tylko ona wywołuję emocję (pod warunkiem że w ogóle to robi). Heroes-y mają swój klimat i przede wszystkim za to je lubię, a nie za żaden sentyment :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones