PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Kiedyś było tak, że grafika była jednym z najważniejszych czynników oceniania gier.
Później weszła taka głupia moda, że grafiki nie bierze się pod uwagę przy dobrej grze...
I wiecie co? Właśnie, że się bierze! Grafika zawsze była odzwierciedleniem gry i jak jest ona
poniżej swoich możliwości na swój rocznik to ocena leci w dół.
Tak powinno się oceniać gry.Także jak widzę jakąs nową grę z silnikiem graficznym z poprzedniej
dekady to automatycznie wystawiam 1/10.
Dlatego HoMaM ma u mnie tylko 6/10.Wiadomo, że to stara gra, ale jak na swoje czasy grafika
była marniutka i u mnie ma 2 gwiazdki niżej z tego powodu.
Także drodzy gracze - przejrzyjcie wkońcu na oczy i nie oszukujcie się..

ocenił(a) grę na 10
Boleslaw123

Grafika nie jest ważna, heroes V i VI mają teoretycznie dużo lepszą grafikę niż III, ale co z tego skoro gra jest mniej czytelna i wolniej działa (nie chodzi o to że się wiesza, po prostu w "trójce" okna otwierają się szybciej niż nowy świeży windows i nie trzeba na nic czekać).
Poza tym grafika w heoesie nie postarzała się tak jak w innych grach, moim zdaniem gry takie jak fallout 2, diablo 1,2 i twierdza prezentują się dużo gorzej niż heroes 3 i chyba nie powiesz mi chyba że powinny dostac słaba ocenę bo grafika wygląda jak gówno.
Gdybyśmy oceniali pod względem grafiki to zawsze w topkach były by strzelanki, bo w nich jest najlepsza grafika, a stratego zawsze miały ja gorszą bo jest w nich znacznie więcej elementów do ogarnięcia.

PS pamiętaj że heroes 3 to gra wydana nie dekadę, a 2 dekady temu :)

Boleslaw123

No grafika jest bardzo ważna ale nie najważniejsza

ocenił(a) grę na 10
Boleslaw123

farmazony opowiadasz

ocenił(a) grę na 10
Boleslaw123

Idź lepiej dalej grać w metina albo inne g**** bo tacy ludzie nigdy nie docenią dobrej gry -.-

Mrowa1916

no bo H3 nie jest dobrą grą

użytkownik usunięty
Boleslaw123

Dla mnie grafika jest najmniej ważnym elementem. Popatrz np na gry indie :) Nie mają dobrej grafiki jeśli chodzi o technologie, ale wiele z nich jest bardzo wciągająca. Grafika bawi przez pierwsze pół godziny gry, jeśli nie ma grywalności to gra jest do niczego (np Crysis 3)

ocenił(a) grę na 10
Boleslaw123

Kur*a to jest jedna wielka ironia idioci -.-'
Zgadzam się z Bolesławem.
Druga pozycja na liście najlepszych gier ever dla HoM&M 3!

CrazyMess

jeden mądry! Chociaż H3 to i tak gówno nie tylko pod względem grafiki. Właściwie pod tym względem to jest najmniejszym szajstwem

ocenił(a) grę na 10
Boleslaw123

grafika = grywalność? Hmmm... w takim razie ortografia = charakter.

ocenił(a) grę na 10
Boleslaw123

Bolo musiał specjalnie na przekór powiedzieć inaczej niż jest w rzeczywistości. Teraz gracze nie umieją grać w gry, widzą słabe gry o niskim poziomie trudności, robione na szybko przez twórców, ale o dobrej grafice i od razu im się podoba. Prawda jest taka, że gracze wolą "interaktywne filmy", które ładnie wyglądają niż dobre gry (też mogą być z dobrą grafiką, wtedy to już świetna gra).
No chyba, że pan Bolesław mówiąc "kiedyś" ma na myśli kilka dosłownie lat temu, to może i da się z nim zgodzić. W grze najważniejsza jest grywalność i takie przekonanie panowało przez długi okres czasu, np w latach 90. Grałem w Sonica, Mariana i wiele hitów, które niegdyś nimi były, teraz już nie są. (nie wymieniam zapomnianych hitów, jak Golden Axe, Pitfall the Mayan Adventure, stare NBA Jam).
Wtedy ta grafika była przepiękna. Teraz jest "brzydka" (choć to nie prawda, jest stara, pikselkowata, ale ładna).

Aktualnie istnieje też coś takiego jak kompleks wymiaru. Gracze współcześni muszą mieć grę 3D. I jakiekolwiek porównanie do gry 2D wydaje im się równoznaczne. Można porównać grę 3D z gównianą grafiką (współczesny Slender), do gry 2D z przepiękną grafiką 2D jak z obrazu(przypominam, obrazy są 2D, a są piękne - te wybitne, przykłady gier: Metal Slug, Kolibri z Segi 32X).
Jak gra jest fajna, to pal licho grafikę starą czy nawet brzydką. Sam lubię jak grafika jest ładna, a przede wszystkim dźwięk. (niektóre stare gry miały koszmarny dźwięk, mimo to były fajne), ale nie to liczy się w grze.

Takie moje, długie dość, zdanie. :)

Boleslaw123

wiem że to było ironiczne,lecz heroes3 miało piekną grafę wtedy.Ktoś na forum powrotu jedi porównywał efekty z tamtych czasów do dzisiejszych,dokładny nick to Bonaducci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones