PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 353
oceny
9,2 10 1 38353
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

mała uwaga. 

ocenił(a) grę na 10

Heroes of Might and Magic III niekoniecznie jest najlepszą grą jaka istnieje. Ale na pewno
jedną z najlepszych. To czy komuś miejsce pierwsze się podoba czy nie - gówno mnie
obchodzi Mam za nic dzieciarnię, trolli, hejterów itp. dzikusów, którzy wystawiają oceny
jedynkowe czy dwójkowe i walą dyrdymały że ta gra jest do bani. Wiedzcie jedno: z dobrym
gustem trzeba się urodzić lub wyrobić go sobie w trakcie życia. Wy mieliście tego pecha że
gustu wam zabrakło przy narodzinach. lub go nie nabyliście. Nie mój problem. Od 18 lat
gram w gry komputerowe i grałem w więcej gier niż połowa tego forum razem wzięta. Ta gra
zasługuje na miejsce pierwsze jak żadna inna, może Tetris jest lepszy. Nie żadne gówna
pokroju Gothica, ale właśnie trzeci dobry heros.

Przestańcie więc ładować swoje hejterskie komentarze bo już chce się rzygać.
Wystarczająco już popsuliście ranking gier i zaniżyliście oceny wielu wybitnym grom,
podnosząc oceny wielu grom - przeciętniakom. Jeżeli człowiek nie ma o czymś pojęcia to o
tym nie pisze. Wy nie macie. Spadać stąd i dajcie spokój tej grze.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

Napisał "nie-hejter", którego opinia innych gówno obchodzi a oceny innych ma za nic.
"Jeżeli człowiek nie ma o czymś pojęcia to o tym nie pisze. Wy nie macie" - czas najwyższy abyś sam się do tego dostosował panie wielki znawco ze swoją jedyną słuszna opinią i wspaniałym gustem nabytym za pewne przy narodzinach. Może jak pograsz jeszcze z 18 lat to dojrzejesz do wyrażania sensownych opinii, dyskusji na poziomie i szanowania zdania innych.

ocenił(a) grę na 10
Robakator

W internecie spotkałem już zbyt dużo głupców, którzy arcydziełom wystawiają jedynki pisząc teksty w stylu "jak gra z taką brzydką grafiką może być na pierwszym miejscu". Mam już tego dosyć. Czara się przelała. Zdanie innych w stylu "ta gra jest beznadziejna. 1/10", Niezbyt mnie interesuje.

I mam pojęcie, mój drogi, mam.

Robakator

Tacy ludzie niestety są na tym świecie. Zasada jest jedna: " Nie karm trolla" i ignoruj go jeśli widzisz że dąży on do wszczęcia kłótni. Pozdrawiam.

polskipolski

dla mnie natomiast pieprzniętym gównem jest batlefield 3.A to co napisałeś w 1 temacie ,,lubię strzelanki bo od razu w nich się coś dzieje"woła o pomstę do nieba ponieważ na każdej mapie zawsze dzieję się praktycznie to samo,w dodatku większość graczy jest noobami i nie wiem co Cię w tym bawi,w strzelaniu do nich,gdy nawet nie umieją zmienić broni albo jej przeładować.W strategiach zawsze coś się dzieje po pewnym czasie,i w dodatku nigdy nie jest to samo a emocje są u mnie często dużo większe niż w strzelankach.Gracze w multi są trudniejsi do pokonania,ze względu na złożoność tych gier,i różnorodne taktyki jakie można zastosować.Chcesz bitwę w strategiach od razu,zagraj sobie w total war,można w multi albo z komputerem,w dodatku na najwyższym stopniu sfinansowania bitwy,zagraj np.4 na 4.Będzie się działo więcej niż myślisz.Albo nie rekrutuj wojska w kampanii i rób same miasta,bez zamków.Jak Cię zaatakują z 4 stron,to dopiero będą emocje,szczególnie jak będziesz miał pecha i to będzie kampania multi,bo ai delikatnie mówiąc,powalające nie jest.Dodam Cię do znajomych,bo mało ich mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones