PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608726}
6,5 9 124
oceny
6,5 10 1 9124
Heroes of Might and Magic IV
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic IV

Pomimo, że ma trochę wad, to i tak zawsze miło mi się do niej wraca. O grafice mówić nie będę, bo w strategiach to sprawa drugorzędna, ta tu jednak według mnie chociaż trochę dziwaczna to ma pewien urok. Sama gra to prawdziwy pożeracz czasu (tak samo jak piąta część). Pomysł ze zbudowaniem karawan, aby móc transportować jednostki z poza miasta uważam za dobry. Tak samo jak opcja dwóch wykluczających się budynków werbunkowych. Dodaje to taktycznego smaczku, bo musimy zdecydować jaka jednostka będzie dla nas bardziej przydatna. Skopane jest zdobywanie/obrona zamków, więc na tą kwestię najlepiej spuścić zasłonę milczenia ;) Ogólnie rzecz biorąc myślę, że ocena 7 będzie najsprawiedliwsza, bo trochę niedociągnięć tu jest, jednak nie na tyle poważnych, aby miało mi to obrzydzić rozgrywkę.

ocenił(a) grę na 7
Krzesimirus

I dodam jeszcze, że większa swoboda w poruszaniu się jednostek (chodzi mi o to, że nie muszą posiadać bohatera, tak samo jak bohater nie musi posiadać armii) też według mnie wychodzi na plus, szkoda że w piątce wrócono do starego systemu (w heroesów od 1 do 3 nie grałem, ale z tego co wiem to tam bohater był ściśle powiązany z armią).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones