filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Oscary 2026
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Highguard
Opinie
Highguard
2026
Strona gry
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Forum
wideo
(1)
plakaty
(1)
Highguard
/videogame/Highguard-2026-10108415
2026
DiegoTan
3
3+. Zupełnie nijaka produkcja, dużo mniej obraźliwa niż przespektakularny Concord, do którego cały internet ją porównuje. Tylko jeden tryb, kilka map, ale we wszystkie gra się dokładnie tak samo. Szukasz skrzynek, jak trafisz dobrze, to dostajesz dobrego kałacha (w tym fantasy z mieczami i zamkami...), jak niedobrze to syfny pistolecik, którym możesz sobie najwyżej strzelić w łeb i zmienić grę. Tryb 3vs3 w swojego rodzaju capture the flag a potem plant the bomb z CS'a zupełnie nie działa. Jak team nie trzyma się razem, nie masz szans na wygraną. Bohaterowie są kompletnie bez wyrazu i prawie niczym się nie różnią. Ogółem, dałem jej prawdziwą szansę grając koło 3 godzin, chociaż z zaciśniętymi zębami.
czytaj dalej
Alan Iwuć
4
Niedopracowana, ale przede wszystkim nudna. Format 3 na 3 kompletnie nie pasuje do tak olbrzymich map, większość czasu spędzasz szukając przeciwników. Bohaterowie są bardzo generyczni, a ich umiejętności zdają się być bezużyteczne. Przynajmniej free to play, ale obawiam się że ostatnie czego potrzebuje rynek, to kolejnego hero shootera. Geoff Keighley najlepszy marketingowiec na świecie.
czytaj dalej
Sama3l
3
"Highguard was destined to die forgotten on the back page of Steam, but thanks to Geoff, it's getting a public execution."
czytaj dalej
Popularne
Clair Obscur: Expedition 33
Opinie
Reanimal
Opinie
Marvel's Spider-Man
Opinie