PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808989}
7,7 949
ocen
7,7 10 1 949
Hitman 2
powrót do forum gry Hitman 2

Koniec ery Hitmana!

ocenił(a) grę na 1

Dlaczego tego Hitmana nazwali Hitman 2, jak Hitman 2 juz przeciez byl . Znowu dostaniemy tylko 6 glownych misji jak w Hitman 2016, oraz do tego pare pobocznych misji w tych samych lokacjach co w poprzedniej czesci . Jakby mieli pomysly to by zrobili wiecej misji jak w Hitmanach 1-4, gdzie bylo duzo ciekawych misji . Hitman Absolution byl najgorszy ze wszystkich, bo byl prawie caly liniowy oprocz paru misji . Lepiej by zrobili remake Hitmanow 1-4 z wspolczesna grafika i rozwiazaniami tamte Hitmany to mialy misje, zagralo by sie znowu misje w Honkongu, Kolumbi czy Rosji z nowa grafika a nie znowu pare misji . Od Krwawej forsy minelo juz 13 lat i do tej pory nie powstal jeszcze lepszy Hitman .

ocenił(a) grę na 8
GTA1

nie narzekaj Hitman wcale sie nie skończył może misji mniej ale sposobów wykonania ich dalej dużo jeśli nie więcej niż było

ocenił(a) grę na 8
GTA1

jak ty nawet RDR dajesz 1/10 albo temu hitmanowi jak pewnie nawet nie grałeś no to pozdro XDDD

GTA1

Może mało poziomów, ale tak dopracowane nigdy nie było. Takie stękanie, że kiedyś było lepiej nie ma sensu

ocenił(a) grę na 7
odek222

Z tym dopracowaniem to bym nie przesadzał. Na Xbox One X w trybie High Quality, przy większej roślinności ścina jak wściekły. Zdarza się, że wczytywanie menu gry podczas rozgrywki (menu pauzy) kończy się brakiem możliwości wejścia z powrotem do gry jak i do samego menu. W dodatku zdarzają się nielogizmy w zachowaniu AI, a fabuła z tajemniczej (2016), stała się nudna i nijaka. W ogóle nie rusza mnie to, co dzieje się na w pół statycznych obrazkach. Widać, że odejście od Square kosztowało ich technologię pre-renderowanych filmów fabularnych, na które ich zwyczajnie nie stać, więc wyglądają jak trójwymiarowe komiksy. Nie twierdzę, że gra jest słaba, ale sprawia wrażenie zrobionej w pośpiechu, bez drugiego szlifu...

ocenił(a) grę na 9
GTA1

To jeszcze chyba w żadnego crapa nie grałeś skoro H2 wystawiasz 1, ja jedynkę i dwójkę (póki co bo aktualizacje) zrobiłem na 100% zarówno gry jak i trofeów i przez około 80h bawiłem się wybornie. Polecam przed kupnem jakiejkolwiek gry obejrzeć trochę gameplaja, poczytać recenzję bo później takie kupowanie w ciemno wiąże się z takimi ocenami.

ocenił(a) grę na 8
GTA1

Właśnie nie ma co narzekać nowy hitman jest kozacki, pisze to ktoś kto uwielbia całą serie od jedynki

ocenił(a) grę na 10
Sanos

Podsumujmy argumenty OPa: gra chujowa bo: 1.raz, OP nie grał w nią kiedy pisał komentarz 2. Buuuu zgapili tytuł od samych siebie 3. O nie format inny niż w grze sprzed 15 lat 4. Sranie na Absolution 5. Czemu IOI tworzy oryginalne gry a nie remake'i gier sprzed 15 lat 6. Tamte Hitmany to miałe misje, a te nie mają 7. Blood Money worshipping. Jak żyję na tej planecie nigdy nie widziałem bardziej konstruktywnej krytyki

ocenił(a) grę na 10
Sanos

Podsumujmy argumenty OPa - gra ch00jowa bo: 1. OP nie grał w grę w momencie pisania komentarza 2. Buuuu zgapili tytuł od samych siebie z gry sprzed 15 lat 3. W ogóle pomysłów nie mają, mogli zrobić tak jak w grze sprzed 15 lat 4. Syranie na Absolution 5. Czemu IOI wypuszcza oryginalne gry a nie remaki tytułów sprzed 15 lat 6. Tamte Hitmany to miały misje, a te nie mają 7. Blood Money worshipping. Jak żyję na tej planecie jeszcze nie widziałem tak konstruktywnej krytyki.

ocenił(a) grę na 10
Sanos

Podsumujmy argumenty OPa - gra ch00jowa bo: 1. OP nie grał w grę w momencie pisania komentarza 2. Buuuu zgapili tytuł od samych siebie z gry sprzed 15 lat 3. W ogóle pomysłów nie mają, mogli zrobić tak jak w grze sprzed 15 lat 4. Syranie na Absolution 5. Czemu IOI wypuszcza oryginalne gry a nie remaki tytułów sprzed 15 lat 6. Tamte Hitmany to miały misje, a te nie mają 7. Blood Money worshipping. Jak żyję na tej planecie jeszcze nie widziałem tak konstruktywnej krytyki.

ocenił(a) grę na 10
VigoFalcrum

Filmweb jak zwykle ze złotem zapostował 3 moje komentarze na raz a zmiany pokazał dopiero po 10 minutach xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones