PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855793}
7,8 474
oceny
7,8 10 1 474
Hitman III
powrót do forum gry Hitman III
ocenił(a) grę na 7
doktor85

nie wiem jak dalej ale początek gry wydaje się ładny a i optymalizacja jest jedna z lepszych w porównaniu do takich gniotów jak cp2077

ocenił(a) grę na 9
doktor85

Dla ludzi których interesowały poprzednie dwie części jest taka jaka miała być. Nie rozumiem sensu tego komentarza

ocenił(a) grę na 8
doktor85

Jeżeli cyberpunk miałbyć next genem, to wolę poprzedni gen. Mimo braku RT gra wygląa rewelacyjnie.

ocenił(a) grę na 1
Teedee

nie wyglada

ocenił(a) grę na 8
doktor85

proponuję wymienić drewniany komputer/lub konsolę na coś lepszego żeby móc docenić grę w pełnej krasie

ocenił(a) grę na 8
Teedee

Czy w ogóle jest sens rozmawiać z kimś kto ocenił tę grę na 1?

ocenił(a) grę na 8
VigoFalcrum

masz rację, pozdro :)

ocenił(a) grę na 1
doktor85

gram na pc za 7800 zl

ocenił(a) grę na 1
doktor85

nie rozumiem tez jak mozna krytykowac cb2077 jednoczesnie zachwycajac sie tym gniotem. (oba w podobnej cenie) . Gra krotka (3 razy mniejszy content niz cb2077), fabula zalosna , gra wyglada raczej jak dlc, Grafika poziom 2015 roku, gameplay dretwy. Ok byc moze 1 to przesadzone pod wplywem chwili ale generalnie ta gra zasluguje maksymalnie na 4/10

ocenił(a) grę na 9
doktor85

Nie wiem co ty ćpiesz ale przestań bo matkę tym tylko ranisz. Ta gra jak i ta cała trylogia zasługują luźno na GOTY i są jednymi z lepszych tytułów tej generacji konsol.

ocenił(a) grę na 1
dawid1420

Nie wiem co odpowiedziec na tak postawiony zart. Poczytaj opinie na metacritic i innych portalach , tym tytulem jaraja sie tylko polacy

ocenił(a) grę na 1
dawid1420

"Same graphics, less missions and smaller maps...Is this supposed to be a new game or the most lazy **** I've seen in the Hitman franchise"

ocenił(a) grę na 1
dawid1420

"This game feels like an extension. Dated cut scenes. Dated engine. Playing feels a bit like slo-mo. Very linear. Constant crashing trows fun out of a window. Expected more from Hitman 3."

ocenił(a) grę na 1
dawid1420

"very short, little bit boring. In my opinion outdated graphics, game looks plastic"

ocenił(a) grę na 1
dawid1420

"Same menu, same music as in 1.75. The graphics are uglier. Ai is dumber than ever, completely deaf and often buggy. Bad scripts. Buggy blockages, collisions. 8 hours playing without opportunity use. Only the target , killing unnoticed,
on professional level.
No development and fixing has been made, but the skin shader and ai got worse.
This is an unassuming clash of shit.
60 euros ?"

ocenił(a) grę na 1
doktor85

"This game is 6 hours long, Carl. 6 hours. Not to mention that theres less mechanics than in previous swries wich was outdated already."

ocenił(a) grę na 9
doktor85

Szczerze to nie chce mi się odnosić do każdego z tych komentarzy, ale ich treść jak i ty odnoszący się do nich, pokazuje tylko, że żadna z tych osób nie rozumie tej gry ani żadnego z jej walorów, więc szkoda mi czasu na pustą dyskusje, zwłaszcza gdy przywołujesz Metacritic, który najbardziej jest znany z dziecinnego review bombingu co drastycznie i nie miarodajnie zaniża wyniki, lol. Miłego dnia

ocenił(a) grę na 10
doktor85

Chłopcze, to twoje wypowiedzi zasługują na 4/10, porównuj gry według gatunków, kategorii do których przynależą. Hitman wypełnia własną, prywatną niszę, bo takich gier zwyczajnie jest mało, albo wcale. Właściwie Hitman nie ma konkurencji. Cyberpunk to co innego, niech go porównują do GTA, Deus Ex czy tam ch..j wie... I nie wrzucaj tu jakichś gówien z metacritic, bo to świadczy tylko o braku twoich własnych argumentów, podpierasz się grubym serwisem i sugerujesz zdaniem innych. Sam uzasadnij, ale z sensem. Może nie lubisz skradanek, przebieranek, gier w których kreujesz pewne zdarzenia, do której się wraca wielokrotnie, bo daje ku temu powody, stwarza mechaniki, które czynią z niej tytuł nie na raz, ale na 20 razy co najmniej. Dobra, tracę czas - i tak nie skumasz, a ja się pocę. Graj w Cyberpunka, nie utnij w jakiejś ścianie, albo asfalcie...

ocenił(a) grę na 10
Krwawe_dziaslo

Utknij* miało być, sorry. A od Hitmana po prostu się odpie
..ol, ponieważ to gra nie dla ciebie, nie rozumiesz fenomenu tej serii i tak sobie myślę, że... nie masz prawa wypowiadać się na jej temat. A, że nextgenu byś oczekiwał to uuuuu... tragedia się stała, bo kupiłeś kompa za 7800 zł i gra nie świeci jak fajerwerki. Straszne musiało być zderzenie z taką rzeczywistością stąd rozumiem twoje rozgoryczenie. Dramat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones