PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608104}
5,7 1 481
ocen
5,7 10 1 1481
Homefront
powrót do forum gry Homefront

Jak gram od kilkunastu lat, tak takiej krótkiej gry to ja wieki nie widziałem. 3,5 godziny z przerwami na papierosa i po grze. Twórcy zakpili sobie chyba z graczy wciskając tak skandalicznie krótką grę. Grafika nie poraża, jest przeciętna i nawet starsze Call Of Duty wyglądają lepiej. Misje też nie zachwycają. Razi prostota i powtarzalność lokacji. Było kilka fajnych i efektownych momentów, ale nie rekompensują one wad, które przeważają.

Więcej niż 5/10 nie jestem w stanie dać.

ocenił(a) grę na 7
mofo1990

3,5 h?Pewnie grałeś na najniższym poziomie trudności,albo taki dobry jesteś,na poziomie partyzant można było się zaciąć kilka razy,co wydłużyło trochę czas grania.

ocenił(a) grę na 8
dochulla

Ja grałem na średnim poziomie trudności na X360 i odniosłem to samo wrażenie co mofo1990. Gra rekordowo krótka a w wiele tytułów grałem. Krótsza nawet od wspomnianego Call of Duty, które również długością nie porażało. Gra się nawet całkiem przyjemnie chociaż gra jest ogólnie przeciętna i mega krótka.

ocenił(a) grę na 7
Pafcio79

Wiadomo że nie jest to pierwsza liga,fakt faktem na niższych poziomach trudności można ją łyknąć w mgnieniu oka,ale nie uważam że jest to jakiś mega crap jak to niektórzy piszą,też grałem na 360-tce.Zawsze gram na najtrudniejszych poziomach żeby gra wydawała się dłuższa,takie zboczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones