PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025821}
7,6 233
oceny
7,6 10 1 233
Horizon Forbidden West: Burning Shores
powrót do forum gry Horizon Forbidden West: Burning Shores

Ja grałem w Forbidden west właśnie na PS4 i mimo problemów z doczytywaniem się tekstur to wciąż sam od początku szczęka na podłodze i pokłony do twórców bo to że nawet na w 2022 na ps4 potrafi wyjść tak piękna gra i choć zdaje sobie sprawę że na PS5 wygląda jeszcze lepiej. A poza grafiką uwielbiam resztę Fabułę, postacie, questy, świat, gameplay, muzykę, lokacje w skrócie dla mnie jeden z najlepszych sequeli ever który poprawia to co w jedynce nie do końca grało chociażby mimikę postaci która w Zero dawn była meh choć w DLC poprawili to a w Forbidden west zdecydowanie lepiej i tym bardziej jestem zawiedzony że DLC wyjdzie tylko na PS5.
Szkoda

PrimalElf1512

Ja mam PS5 więc się cieszę że wyjdzie.Jedynie lipa że to tylko dodatek.Liczyłem że już wyszła pełna,nowa gra Horizon

jazdowicz2666

No to masz szczęście. W każdym razie szkoda że na ps4 nie wyjdzie a szkoda bo Los Angeles na zwiastunie wygląda kapitalnie i ciekawe co będzie się działo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones