PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855779}
8,2 1 752
oceny
8,2 10 1 1752
Horizon Forbidden West
powrót do forum gry Horizon Forbidden West

Wygląda jak jutuber Nikocado Avocado co to ma być wogle?

ocenił(a) grę na 8
MASTERXE

Chodzi ci o grę czy o Aloy?

MASTERXE

Grałeś w ogóle? Bo co chwilę widzę płacz o wygląd Aloy (na podstawie jednego skrina) a jak włączyłem grę to nie widzę żadnej różnicy w jej twarzy względem pierwszej części.

dragonmen32

grałem w jedynke i widzę, nie muszę grać w 2ke żeby widzieć skoro już cała gra jest na jutubie i jest mase skrinów i filmików, ma spuchniętą brzydką twarz doczepioną do chudego ciała, a fabuła i gemplej to tragedia jakaś, przelatywanie przez tekstury, nieinteraktywna zabugowana 10 min cutscen 2 gry i znowu 10 filmu xD bosowie nic nie robią i zdychają od kilku strzał, porażka kompletna cała gra jak i postać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dragonmen32

Pisać poprawnie też nie potrafi.
Zapewne zakochał się w jakimś YouTuberze, który powiedział, że gra jest zła i teraz sam powtarza to wszędzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MASTERXE

Nawet nie mam ich konsoli aktualnie.
A ty nawet nie grałeś i krytykujesz, ehhh. Ja nie grałem więc z opinią się wstrzymam, dopóki kiedyś tam ewentualnie nie zagram.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MASTERXE

#incelalert

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MASTERXE

Maybe not all men, but definitely this one...

MASTERXE

Hej, psst, wiedziałeś że ludzie się starzeją?

oleksiey2000

ale, że im twarz puchnie, a reszta ciała nie? Poza tym to gra nie życie

MASTERXE

Podskocz do kogoś większego, to zobaczysz że tak się da:)

ocenił(a) grę na 8
MASTERXE

Miałem podobne zdanie do twojego, ale twórcy pod koniec produkcji gry, zmienili twarz Aloy i ma identyczne kształty jak w jedynce. Można nawet zobaczyć to na porównaniu na YT (Horizon Forbidden West Reveal (2021) vs Retail (2022) | Direct Comparison). Sam sobie zobacz mojego screena i oceń czy ma spuchniętą twarz jak na trailerach/gameplayach ze "State of Play" i.imgur.com/Wi8oPNC.jpg

xKoweKx

no z make up-em i zakrytą tą ohydną fryzurą, a ile trzeba było szumu narobić, a i tak wyzwą cie wszędzie od inceli, bo nie chcesz grać piłką lekarską. To i tak tylko wygląd poprawili, a cały jej charakter, odzywki sprawiają, że nie chcę się grać, a pozostałe postacie to w ogóle tragedia.

ocenił(a) grę na 8
MASTERXE

Trochę masz racji. Wydaje mi się że to dodanie 10kg na twarzy Aloy na wczesnych materiałach to specjalny zabieg by rozgłosić grę. Co do jej charakteru to rzeczywiście ze skromnej dziewczyny zrobiła się arogancka i każdemu najchętniej by dokopała. Dość drastyczna zmiana biorąc pod uwagę że od wydarzeń z jedynki minęło zaledwie pół roku

xKoweKx

>Aloy
>Skromna
XD
Chyba w jakieś inne HZD grałeś. Aloy zawsze była pyskata, charakterna, potrafiła wygarnąć każdemu co o nim myśli i generalnie w tańcu się nie p*erdoliła.

ocenił(a) grę na 8
Sayuki78

Grałem 4 lata temu, może rzeczywiście się mylę, musiałbym sobie przypomnieć, ale nawet recenzenci zwracali uwagę na zmianę charakteru Aloy więc widać że nie tylko ja mam takie wrażenie.

MASTERXE

Oho, biedactwo. Jak kuśka nie staje, to nie ma co odpalać gierki, nie? ;)

Sayuki78

jak ci nie staje to się udaj do lekarza nie na forum xD

MASTERXE

No ty masz ewidentnie problemy z swoją seksualnością, skoro twierdzisz że Aloy jest brzydka ;) Ale spokojnie, nikt tu cię nie będzie oceniał.

Sayuki78

aha, tak jest brzydka, elo

MASTERXE

XDDDDDD

MASTERXE

A kto powiedział, że musi być ładna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones