Horizon Zero Dawn

2017
8,5 5 580
ocen
8,5 10 1 5580
1 905
chce zagrać
powrót do forum gry Horizon Zero Dawn
 • tomek1973_2 ocenił(a) tę grę na: 10

  Ta gra powaliła mnie na kolana po prostu rewelacja aby więcej takich perełek.

 • tomek1973_2 Ja nie mam konsoli tylko PC więc nie zagram dlatego z ciekawości pytam się: skąd się wzięły te wielkie maszyny i jak upadła cywilizacja?

 • tomek1973_2 ocenił(a) tę grę na: 10

  Rockman92 Z przyszłości.

 • michal4p ocenił(a) tę grę na: 6

  tomek1973_2 Hehe ta gra powaliła Cię na kolana to chyba mało grałeś :) dla mnie to jest mega lipa i to nie tania.
  Nic tu nie gra, lokacje monotonne, system walki kiepski, misje żenujące można oszukiwać grę ciągle i system trudności nic nie zmienia, strzelanie z łuku jedyna ciekawa sprawa ale i tak gorzej zrobione niż w TR, no nic tu nie gra, menu ulepszeń brzydkie i słabo czytelne, system kiedy nasza bohaterka ginie beznadziejny pojawiasz się losowo gdzieś, szkoda szkoda zawiodłem się

 • alex_gawlas ocenił(a) tę grę na: 10

  michal4p Wpierw piszesz, że można oszukiwać i poziom trudności nic nie zmienia po czym dodajesz, że jak bohaterka ginie....
  Wczoraj wbiłem platynę, mimo, że dopiero pod koniec gry dowiedziałem się, że można oszukiwać maszyny (te maja swój rewir w którym się poruszają) to przez całą grę zginąłem raz i to na własne życzenie bo skoczyłem z wysokiej skały testując wytrzymałość jednen ze strojów Aloy.

  Wnioski są dwa:
  1. Nie umiesz oszukiwać nawet jak twórcy podali taką możliwość na tacy.
  2. Jesteś słabym graczem.

 • michal4p ocenił(a) tę grę na: 6

  alex_gawlas Hehe lubię takich Januszy co się uwazają za mistrzów gier. Jeśli dla Ciebie ta gra jest na 10 to nie mamy o czym nawet rozmawiać. Na jakim to żeś trudności poziomie grał mistrzu.

 • alex_gawlas ocenił(a) tę grę na: 10

  michal4p Co ma Janusz wspólnego z umiejętnościami w grach tego zapewne nawet sam nie wiesz.
  Grałem na normalu, zresztą każdą grę zaczynam na tym poziomie trudności, wyjątkiem jest seria Uncharted czy to na ps3 czy remaster na ps4, w niej zawsze włączam możliwie najwyższy poziom trudności (oczywiście komplet platyn "siedzi", a razem już ich nazbierałem 207)

  PS. Dzięki, trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, może też kiedyś zostaniesz nazwany mistrzem.

 • michal4p ocenił(a) tę grę na: 6

  alex_gawlas Ja nie wbiłem żadnej platyny, uważam to za stratę czasu, gram tylko w gry dobre i na najwyższym poziomie bo to jedynie daje mi satysfakcję. Jeśli masz na tyle czasu żeby przechodzić 207! gier na platynie to nie mamy co się porównywać. Mistrzem nie chcę być skoro tyle to mi ma życia zabrać. Z mojej perspektywy uważam że granie w Horizon to strata czasu - tyle i aż tyle. Wybieram dobre gry a ta nie jest dobra w mojej opini. Skoro jesteś tak doświadczonym graczem powinieneś zauważyć mankamenty tej gry.