PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616209}
7,0 50
ocen
7,0 10 1 50
IL 2 Sturmovik: Birds of Prey
powrót do forum gry IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Dla mnie i podobnych... narkotyk. Szczegolnie tryb online. Kupilem ze wzgledu na niesamowita grafike w PS3,jak wiekszosc chyba. Po 6 miesiacach praktyki,to chyba minimum,i pierwszych zestrzeleniach,wpadłem... wpadłem jak śliwka w gówno ^^ Po 18 miesiacach grania,na ok 8 000 zapalencow,prujących we wszystko co się rusza,lata i nie ma nóg, jestem... 6 ... ouuch ^^ i love this game !

Radmar23

Hej ja dopiero zaczynam grać w tą grę gram na arkade jestem w sycyli i utknołem w misji jak latam spitfajerem i są tam jakieś żółte chorongiefki nie ma bomb ani rakiet i nie wiem w co strzelać są tam statki ,czołgi i pełno dział przeciw lotniczych .Wiesz co zrobić tam bo karabinkiem szału tam nie robię .Gram na ps3 w sieci też próbowałem walczyć ale nie ma ludzi albo nie wiem gdzie wejść ,poradź coś .

ocenił(a) grę na 9
robercik829

Czesc,kurde stary nie wiem czy ci pomoge bo te misje robilem tylko raz, caly czas siedzialem na arkade online i nie bardzo pamietam,ale co pamietam ,patrz na radar i wal we wszystko co zolte,samoloty ale tez pozniej dziala i statki,zamiast karabinu powinienes miec tez bomby,podporzadkuj sobie do tego przycisk i poprobuj... bo jak piszesz karabinem to se mozna postrzelac do kaczek... daj znac jak idzie. Sluchaj,mam tez sprawe,PS3 mi padlo i spory czas nie zagladalem,moglbys sprawdzic ranking dogfight ? Arcade konkretnie. Chodzi mi o pierwszą dziesiatke. Interesuje mnie ktory teraz jestem bo nie gralem ze 4 miechy. Mam ksywe Silent_Radi bylem drugi,mam tez drugie konto w pierwszej dziesiatce, nazwa Radek_,bylem chyba szosty. Bede wdzieczny,dzieki !

Radmar23

hej w arkade, dogfight jesteś teraz trzeci w tem battle na 10 miejscu .Gratuluje wyniku .

ocenił(a) grę na 9
robercik829

znaczy spadlem,uuu... dzieki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones