PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613954}

Storm of War: Battle of Britain

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover
6,5 43
oceny
6,5 10 1 43

IL 2 Sturmovik: Cliffs of Dover
powrót do forum gry IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

Na tysiace gier jakie wyszly,symulatorow jest chyba z 5 z czego 4 o kant dupy pobic

Radmar23

No niestety, symulatory lotu to towar deficytowy i przeznaczony głównie dla użytkowników PC. Nie jestem jakimś tam haterem konsol, ale do PS3 i XBOX'a nie podłączysz wielu urządzeń wykorzystywanych przez maniaków symulatorów, dlatego też na konsolach po prostu nie ma i raczej nie będzie w najbliższej przyszłości prawdziwego symulatora lotu. A szkoda, bo w IL2: CoD pograłbym sobie choćby na konsoli, bo na nowy komputer póki co mnie nie stać :/

radas_oi

No ma wyjsc na wiosne,ps3, il:Birds of steel... ale niestety do CoD nie ma co porownywac,widzialem probki na YT,jakas dla mnie za bardzo animowana,i malo realna graficznie... co do sprzetu... dobry joy,a taki chyba mam, i poszly konie po betonie :) nic wiecej do szczescia nie trzeba... klepie w birds of pray...

Radmar23

Wiadomo, że joy wystarczy, ale kiedy spróbuje się w symulatorze TrackIR (lub jego darmowe odpowiedniki: FreeTrack lub tego, który ja używam - FaceTrackNoIR), to bez tego stwierdzam, że prawie nie da się latać :)

radas_oi

No a IL2: Birds of Prey, niestety za bardzo Arcade jak dla mnie. Ja pykam sobie w IL2: 1946 na kompie (oficjalny składak wszystkich starych części Iła) z modem UltraPack i jest git :)
Realizm to podstawa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones