PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745054}
8,2 2 957
ocen
8,2 10 1 2957
Inside
powrót do forum gry Inside

http://www.gram.pl/news/2016/10/08/a-wiecie-ze-oprawa-dzwiekowa-inside-powstawal a-przy-uzyciu-ludzkiej-czaszki.shtml

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

oo ciekawe,właśnie przeszedłem tę zacną grę, końcówka naprawdę straszna i dziwaczna, wgl ciekawy obraz dystopii.

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

A ja doszedłem do 3/4 gry i odinstalowałem. Tak samo jak z Limbo. Nie lubię platformówek. Aspekt intelektualny gry nie robi na mnie wrażenia. W "Portalu 2" miałem satysfakcję z rozwiązania zagadki w Inside nic, zero emocji.

Bardzo podoba mi się oprawa graficzna. Jest stylowa, minimalistyczna, miła dla oka i przede wszystkim niebywale estetyczna i schludna.

W sumie to gra nie dla dzieci bo jak popełniły błąd w Inside to nasz bohater chłopiec zostaje uduszony, zagryziony przez psy czy nabity na sprężynę. Nie ukrywam, że widok jego śmierci jest nieprzyjemny. Trochę mnie to ruszyło.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

I zakończenia nie widziałeś? Nie doszedłeś do Hive - Mindu? TO wywraca do góry nogami opowiadaną historię Inside. Dla mnie to było coś genialnego. Klimat po prostu niesamowity a końcówka naprawdę nieoczywista.

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

No chyba nie doszedłem bo nic takiego nie pamiętam.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

No to żałuj bo wywraca to całą fabułę do góry nogami... W końcu zdajemy sobie sprawę, że przez całą grę nie uciekaliśmy... Na youtubie nawet po angielsku koleś świetnie analizuje całą tajemniczą fabułę tej gry. Moim zdaniem, ta gra to swoiste dzieło sztuki, zwłaszcza dziwna i niepokojąca końcówka jest warta dogrania do końca.

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

Bardzo dobra gra.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

A co ukończyłeś?

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

Tak. dzisiaj przysiadłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones