PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856082}
8,7 2 994
oceny
8,7 10 1 2994
It Takes Two
powrót do forum gry It Takes Two

Ostatnio przeszedłem z dziewczyna obie części overcooked, raymana, way out i little nightmares (little na jednym padzie co prawda). It takes two wydaje mi się banalne, mało oryginalne i zbyt łatwe. Czy ja upadłem na łeb? Jaka jest prawda?

ocenił(a) grę na 10
godzillazmalymiraczkami

Upadłeś... To jedna z lepszych gier tego typu oczywiście, przez całą grę robisz co innego i za to szacun dla twórców.

godzillazmalymiraczkami

Potwierdzam komentarz wyżej. Nie znam bardziej zróżnicowanej kooperacji dla dwóch osób. Troll czy pomyliłeś gry? xD

ocenił(a) grę na 9
godzillazmalymiraczkami

Banalne i zbyt łatwe? Może. Mało oryginalne? Bynajmniej.

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
godzillazmalymiraczkami

Mało oryginalne?? Tak upadłeś na łeb ;).

ocenił(a) grę na 8
godzillazmalymiraczkami

W 2022 odkryłeś, że różnym ludziom podobają się różne gry? Szybki jesteś xD.
Gra jest łatwa, bo to typowy coop dla par, z których przynajmniej jedno nie jest zaawansowanym graczem, ale nie wydaje mi się, aby można było o niej powiedzieć, że jest nieoryginalna. No, chyba że już gdzieś spotkałeś się z podobnymi motywami.

WlochatyHejter

Taaaa nie no gościu ja to wiem, tylko wiesz myślałem ze to pewniaczek bo tyle nagród dostało itp, a się rozczarowałem. Pytałem dlatego, ze cytując klasyka albo ta gra jest niedoje***na albo ja jestem niedoj****any xp

ocenił(a) grę na 8
godzillazmalymiraczkami

Spoko, ja nie mówię, że gra musiała Ci się spodobać. Mi też masa wysoko ocenianych gier nie podeszła. Chyba najwięcej rozbija się o to, że określiłeś It Takes Two grą mało oryginalną. Jesteś w stanie wymienić jakieś inne gry, w których pojawiają się motywy znane z It Takes Two?

ocenił(a) grę na 9
godzillazmalymiraczkami

Gra w sumie łatwa, ale ja grałem z dzieckiem więc trzeba było sie natrudzić. Dla kogoś kto dużo gra faktycznie może być łatwa. I na pewno jest bardzo zróżnicowana. Póki co najlepsza gra w która mozna grać na podzielonym ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones