PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629308}
4,4 17
ocen
4,4 10 1 17
Jumanji
powrót do forum gry Jumanji

Gra zrobiona na podstawie ponad dziesięcioletniego filmu...zgadnijcie co z tego wyszło ? K*rwa znowu zmarnowałem kasę z ciekawości jak bardzo kiespka jest gra na podstawie filmu :-( To zwyczajna gra planszowa sprytnie zamaskowana marką Jumanji. Nic poza tym.

crazy_race

A co? Myślałeś, że słoń Ci wyskoczy?

Hinari

????

crazy_race

Poprostu nie rozumiem jakich cudów niewidów oczekiwałeś od gry planszowej. Efektów specjalnych raczej nie dałoby się w takowej umieścić.

Hinari

Spójrz na datę wydania gry, a teraz na datę premiery filmu. Ta gra jest "adaptacją" filmu tylko z nazwy, grze nadano taką nazwę tylko by wykorzystać znaną markę i zarobić na frajerach którzy nie wiedzą jak gówniane bywają gry na podstawie filmów. To żałosna budżetówa konsolowa gra planszowa która wygląda gorzej niż...cokolwiek innego co wyszło w tym samym czasie na Playstation 2. Nie ma żadnej wymówki.

crazy_race

Widzę z którego jest roku, ale mniejsza.
Btw. właśnie nazwałeś siebie frajerem. Wybacz xD

Hinari

No bo jestem zawsze z ciekawości kupuję takie gówniane gry wiedząc że są gówniane.

crazy_race

zgadzam się w 100 %

Jacob2013120

Chyba wiem czego chciałeś się spodziewać.Teraz w dżungli czekać musisz aż 8 lub 5 ktoś wyrzuci .A może tego chciałeś? Przyjdzie myśliwy,padnie strzał a ty ze strachu będziesz łkał. Naprawdę nie wiem na co liczyłeś po zwykłej grze planszowej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones