PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611155}
5,7 1 423
oceny
5,7 10 1 1423
Kane & Lynch 2: Dog Days
powrót do forum gry Kane & Lynch 2: Dog Days

Jak lubiliście 1 część tej gry możecie spróbować pełna wersja będzie w najnowszym
numerze CDA za niecałe 16 zł

użytkownik usunięty
Bombeldinio

Just cause 2 a teraz Kane & Lynch 2: Dog Days cd-action szaleje ! ;)

ocenił(a) grę na 7

Tylko żeby potem nie wrzucali jakichś gówien przez dluugi czas

I z tym K&L był Resident Evil 4, kiedyś dali Mass Effecta, Rainbow six vegas 2 [ aczkolwiek nie lubię ], /saints Row 2 i Warhammera 40 000 [ Dawn of war 2 ]
Cd-a daje drogie gry czasami ...za 16 zeta.

movies_2

Dzisiaj kupiłem, czy tylko ja mam tak słabą grafikę czy trzeba coś w ustawieniach zrobić?

użytkownik usunięty
movies_2

Bardzo slaba gra i ta cenzura jeszcze

użytkownik usunięty

ty chyba czegoś nie rozumiesz,czy według ciebie gra przez tą "cenzure" jest mniej brutalna?nie,to jest po prosty zabieg artystyczny mający na celu sprawić żeby gra wyglądała jak amatorski film,nie chcesz cenzury?poszukaj na necie jest patch usuwający to,nie wiem czy wszystkich newralgicznych miejsc bo nie próbowałem.

użytkownik usunięty
movies_2

co masz na myśli pisząc "słabą grafikę"?rozmazania?artefakty pojawiające się na ekranie?czy co?

Że gra specjalnie ma słabą gafikę bo wydaje się że misje są kręcone telefonem.

użytkownik usunięty
movies_2

pozwól że zacytuje zdanie z recenzji z CDA "Cała gra zrealizowana jest tak jak niezależny,niskobudżetowy film kręcony słabej jakości kamerą i wrzucony na szybko na YouTube'a" i jeszcze dzięki tym wszystkim filmowym efektom gra pójdzie nawet na słabszych komputerach więc mamy taka bonusową optymalizacje,ale co by nie mówić dzięki tym wszystkim zabiegom gra ma specyficzny klimat.

Jednak wole klimat 1 części...

ocenił(a) grę na 4

Największy problem w tym, że bez tych wszystkich efektów, gra jest brzydka jak noc listopadowa. Postacie wyglądają sztucznie, tekstury są byle jakie, a otoczenie niczym nie różni się od tego co widzieliśmy w "jedynce". Zresztą sama gra jest słaba - fabuła słaba, ciągle robimy to samo(kryj się za osłoną - strzelaj), zakończenie wręcz obrażające inteligencję grającego i gdzie się podział klimat jedynki? Gdzie odzywki godne Tarantino i gdzie ten klimat rodem z "Gorączki"? Zamiast tego dają nam misję, gdzie trzeba biegać dwoma gołymi facetami... po prostu wooooow, tym bardziej, że modele ich ciał są dokładnie takie same, tylko głowy pozmieniali. Niestety, te wszystkie filtry(mimo, że bardzo fajne) nie ratują tej gry, bo ona nic poza tym nie oferuje. Dla mnie to jedno z największych rozczarowań w 2010 r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones