PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611927}
7,3 14 325
ocen
7,3 10 1 14325
League of Legends
powrót do forum gry League of Legends
Gyp

Bez przesady. Nie słyszałeś o Tibii i Metinie?

neo_angin

Najgorsza gra jaka powstała obok Tibii i Metina

Gyp

I jeszcze World of Tanks

ocenił(a) grę na 2
Gyp

Wot jest fajny i LOL też nie gadzam sie z tobą. Wot jest super i LOL też a w co ty grasz simsy?

piskorX

Ale mi doebałeś, normalnie płaczę w kącie i się tnę
Popracuj nad ripostami. Zresztą jesteś tylko żywym przykładem typowego fana LoLa i WoTa

ocenił(a) grę na 2
Gyp

Nie jestem fanem LOLA. Nie lubie lola. Nawet w niego nie gram. Grałem u kolegi ale nie uważam lola z najgorszą gre jaką zrobiono. A co do wota to gram i lubię wota. Nie widze w tej grze niczego złego. Lepsze gry multi nisz jakieś simsy itp.

piskorX

"Nie lubie lola" powiedział piskorX, po czym dał 8

ocenił(a) grę na 2
Gyp

Nie prawda ja oceniłem lola na 2

piskorX

Zwracam honor. Teraz.

ocenił(a) grę na 9
piskorX

WoT nie jest dla mnie fajny.

piskorX

a ja gram w Simsy, tak z 2 godzinki raz na tydzień, to znaczy że jestem jakaś upośledzona albo co? ;(

piskorX

Wyobraź sobie, że są lepsze gry.

piskorX

PiskorX wiesz co Ci powiem???? P@#$%$l się I wsadź se w d#@e tego lola tylko lamusy w niego grają A smsy są git. A jeśli lubisz tą grę to za rogiem zakład dla obłąkanych nadajesz się tam :)

neo_angin

Neo_angin p@#$l się I wsadź se w d@#%e tego lola. Lol to g#@%o I na dodatek euro Hamas robią z gra pośmiewisko
tworząc jakieś g@#$o powiązane z kołem I cs em ps. Niemowlęca tego shaisu lepiej se już przejśdźcie ciąża niż marnować czas na to g@#$o

Gyp

Zgadzam się w 100%.

ocenił(a) grę na 8
Gyp

Nie jest zła - nie gadaj głupot.

Freeman47

Srupot chyba, jest zła

ocenił(a) grę na 8
Gyp

Jest solidna, ale bez szału (takie 5-6/10). Oceniaj grę, a nie jobla który powstał wokół niej.

Freeman47

Oceniam grę

ocenił(a) grę na 10
Gyp

A ja daje jej 10. W swojej kategori jest killerem. Przyjemna szata graficzna, brak hakerów,f2p mający idealny model mikropłatności, zbalansowani bohaterzy, wiele ścierzek rozwoju bohatera, mocny server, dynamiczna rozgrywka. Jedynym minusem są gracze-dupki. Ale jest to normalne w sieci. Im dalej europy+rusków tym lepiej.

ocenił(a) grę na 10
tomeekcz

Zgadzam się :) U mnie na plus idzie też to, że znalazłam idealną pozycję i postać dla siebie (lubię grać supportem, szczególnie Soną). Co do graczy to niestety prawda - zupełnie nie rozumiem, czemu część z nich jest tak okropnie nerwowa. Dla mnie to żaden problem - powstrzymać się od zwyzywania kogoś na czacie czy rozpaczliwego płaczu, bo "nie dali mi iść na mida, reportujcie ich wszystkich". Jak grać, to dla przyjemności :D ale czasami trafią się normalni, sympatyczni ludzie. Tak jest chyba w każdej grze, idzie się przyzwyczaić.

Azaelia

A więc jednak są jakieś dziewczyny, poza mną, które grają w LoL`a, jak miło.
Co do graczy - niestety tak właśnie jest, albo pisanie do wszystkich graczy, zarówno z naszej jak i przeciwnej drużyny " report ( postać, którą gram ) for ks", chociaż oboje biliśmy przeciwnika..... Wówczas odechciewa się grać......

ocenił(a) grę na 2
tomeekcz

tylko kilku bohaterow za darmo wiec nie mozna kontrować wrogich herosow jak w docie bo nie masz szerokich mozliwosci, i do tego system run. faktycznie idealny system mikrotrazankcji... hahahaha

ocenił(a) grę na 10
aisu

Tylko aby cokolwiek skontrować musisz zagrać drafta, a do tego potrzebujesz 16 bohaterów, do których nie zostają wliczeni co tygodniowi darmowi. Poza tym runy kupuje się za punkty z gry. Nie da się ich w żaden sposób kupić za walutę z zewnątrz. Następnym razem radził bym zagrać w grę przed jej oceną(bo tak oceniał ktoś tam to wystarczy?<) . Oszczędzi ci to błazenady.

ocenił(a) grę na 2
tomeekcz

Runy można kupić tylko za ip ale tak wolno się je zdobywa że bez kupienia boostera znowu się na przegranej pozycji w porównaniu do osoby płacącej = Pay to win. Jak w ogóle można bronić tej gry z tej perspektywy, trzeba porzucić racjonalizm jak dziecko albo idiota.

ocenił(a) grę na 1
tomeekcz

Żadna gra chyba nie.zasługuje na 10/10 a w szczególności ta. A nie sorry gierka bo grą tego nie nazwę. Mario 2D już jest lepszy.

ocenił(a) grę na 10
Gyp

A może by tak jakieś argumenty?

Azaelia

To tak samo jakbyś mnie spytała czy mam jakieś argumenty na to że kupa śmierdzi.

ocenił(a) grę na 10
Gyp

Wyobraź sobie, że nie każdy uważa LoL-a za najgorszą grę na całym tym świecie :) właśnie dlatego spytałam o argumenty - chciałabym wiedzieć, dlaczego LoL aż tak Ci się nie spodobał. Co Cię w nim tak strasznie razi? Od razu mówię, że nie chcę się kłócić (bo po mojej ocenie na pewno widać, że mam zupełnie inne zdanie w tym temacie), pytam z ciekawości. Mam nadzieję, że tym razem zobaczę nieco bardziej rozbudowaną odpowiedź :)

Azaelia

Wyobraź sobie, że nie każdy uważa że kupa śmierdzi

ocenił(a) grę na 10
Gyp

i ma rację np: Wczoraj na wyścigach zgarnełem kupe forsy. Co Ty na to ^^ ?

ocenił(a) grę na 10
Gyp

Na pewno gdzieś są tacy ludzie, chociaż ja do nich na pewno nie należę :) za to jak widzę Twoje posty tutaj, to coś mi zaczyna śmierdzieć kiepskim trollem - bez urazy, ale jak tak patrzę na Twoje wypowiedzi w tym temacie...

ocenił(a) grę na 9
Azaelia

Przecież to jest jasne że chłopak nie dał rady wyjść z Silvera i postanowił wygrać internety swoimi wypowiedziami

Azaelia

Ide saportem na mida pod szywanę puszczam ulti i u q i e. Afk report, miniony na dżanglu sksiły mi kartusa...
Chyba wystarczająca odpowiedź ;)

ocenił(a) grę na 9
Azaelia

Słonko nie ma sensu dyskutować z trolem na tematy o których człek ten najwyraźniej nie ma zielonego pojęcia. Przecież 14 milionów aktywnych graczy na świecie musi sięzdecydowanie mylić i być debilami a on jedyny doznał niesamowitego oświecenia i prowadzi teraz krucjatę przeciwko światu i ku swobodzie nas wypranych z mózgów lolomaniaków. I nie zdadzą sięna nic argumenty o silnym aspekcie zespołowym jaka ta ze sobą niesie, o niesamowitym wręcz wymaganiu od gracza szybkiego kalkulowania i podejmowania kluczowych decyzji, o tym że ponad 120 grywalnych unikatowych postaci wprowadza nigdzie indziej nie spotykaną różnorodność rozgrywki. NA dodatkowy plus tej produkcji ma wpływ jej deweloper czyli Riot alias Rito, który jest chyba świetnym przykładem uczciwego i przyjaznego traktowania swojej społeczności graczy. Mnóstwo eventów, wspieranie niezależnych twórców wszelakiej różnej nowej zawartości dotyczącej ich gry (lets playe, animacje, turnieje), plus na sam koniec największy w historii coroczny turniej esportowy do tej pory z niesamowitą pulą nagród.

Jeśli ktoś tego nie rozumie, może wracać do swoje zakurzonego CoDa i postrzelać sobie do innych marionetek, które od taktycznego i drużynowego myślenia wolą szybkie klikanie prawym klawiszem myszy.

PS. Owszem społęczność lola potrafi być niesamowicie toksyczna, ale to głównie dzięki grubie ostrych gimbusów czy ludzi pokroju autora tego tematu, który nie ma wnosić niczego oprócz kolejnej porcji plucia na siebie jadem w otchłaniach internetu :)

Gyp

Mi też gra nie przypadła do gustu, może ze względu na mikropłatności(co ostatnio jest niestety sposobem na zdzieranie z nastolatków pieniędzy) lub graczy, którzy krzyczą gdy źle mieczem machniesz.

ocenił(a) grę na 9
CephRookie

no cóż argument inwalida tak naprawdę bo w grze nie znajdziesz elemntów tak zwanego paytowin, według mnie właśnie to jest przykład idealnego modelu gry free to play, bo jakby nie patrzeć otrzymujesz tytuł w pełni za darmo :) nikt nie każe ci za nic płacić, wszystkie postacie czy runy czy rzeczy potrzebne do gry możesz kupić za wirtualną walutę IP zdobywaną w trakcie rozgrywki

użytkownik usunięty
eiichi

Zgadzam się w zupełności. Za nic nie trzeba tam płacić. Wiadome jest to, że jak chcesz wyjść ponad system to MOŻNA zapłacić za dodatkowego skina (i tak są opcje do zdobycia ich za darmo, np substrykcja na You Tube). Znam dużo osób, które mają znakomite dywizje (nie jest tu mowa o silverach i goldach), które swój sukces wypracowały a nie kupiły. Poza tym liczą się umiejętności i zapał a nie grubość portfela. Nikt nikogo nie zmusza tam do płacenia. Gra jest darmowa, a dodatkowe płatności dla chętnych są w niemal każdej rozgrywce, nawet w gierkach na facebooku.
Ponadto na początek gry dostaje się 400 RP (waluta, którą można kupić), więc akurat jeśli chcesz kupić skin do Alistara, Mastera Yi lub Veigara w cenie 390 RP.

"którzy krzyczą gdy źle mieczem machniesz"- to graj ze znajomymi. Proste.


Edit: oczywiście pisałam to do CephRookie.

Gyp

Zgadzam się NAJGORSZA! Nie polecam!

KNZIF

Powiedział ktoś to uważa że TWD to najlepsza gra na świecie :D

1234Marik1234

Może i tak... każdy ma inny gust, a "TWD Season One" lubię głównie dla fabuły nie grafiki. Zobacz se koniec TWD a zobaczysz... :)

KNZIF

Oj sorry trochę źle złożyłem zdanie ale chyba dasz radę przeczytać. (pisałem baaaardzo szybko). :)

KNZIF

Przeszedłem całe, razem z DLC. Nie specjalnie mnie wciągnęło a zakończenie bez szału. W sumie to gra nie wywoływała szczególnych emocji a fabularnie rewelacyjna nie była. To tylko moja opinia, dużo bardziej polecam Too the moon :)

ocenił(a) grę na 1
1234Marik1234

To jakaś druga część To the Moon? Przewrotna nazwa, nie powiem...

Spajkpl

Pseudofanka TWD czepia się literówek, urocze :)

ocenił(a) grę na 1
1234Marik1234

Dobra, zostałem pomylony z dziewczyną, to wszystko co mogę osiągnąć na tym forum, chyba kończę.

Nie jestem fanem TWD, ocena przy grze jest trochę mylna bo wystawiłem ocenę po pierwszym bardzo dobrym wrażeniu . Po odpaleniu gry po raz drugi już tak dobrze się nie bawiłem, dlatego leci zasłużona 6, dzięki za przypomnienie.

Gyp

zgadzam się z tematem

Gyp

Podbijam.

ocenił(a) grę na 10
Gyp

Nie umiesz robić nic, tylko "hejtować" pochwal się innymi wypowiedziami na poziomie. Zapewne nawet nie zagrałeś w LoLa, a juz oceniasz jako najgorszą grę świata nie przytaczając nawet tezy tłumaczącej Twoje zdanie. W oczach INTELIGENTNYCH ludzi jesteś nikim. Pozdrawiam.

ven13

Wpadł Piotr Szwast i chlast!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones