PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611927}
7,3 14 342
oceny
7,3 10 1 14342
League of Legends
powrót do forum gry League of Legends

gdyby nie tak rażąca ilość tych graczy, którzy od razu jak coś ci nie wyjdzie obrażają twoją matkę albo piszą, że masz report. To tylko gra!Już nie wspomnę o tych, którzy odchodzą w trakcie gry :\

ocenił(a) grę na 7
Szuwar_Berserk

Albo grożą reportem za to, że dostali asystę zamiast ciebie... Tolerancja wobec początkujących jest tez znikoma. Gram tydzień i idzie mi bardzo dobrze, ale na początku ciągle tylko sapali, że to, że tamto... Szkoda, że w taką fajną grę grają takie dzieci...

ocenił(a) grę na 6
mundic

Wszystko przez jutubowy fenomen przerośniętych gimbusów xD

ocenił(a) grę na 7
Szuwar_Berserk

dokładnie :P

ocenił(a) grę na 10
mundic

Np. You got shi**y build,REPORT!,FU*K YOU!

ocenił(a) grę na 10
mundic

Raz Alistarem zginąłem i ona mnie zwyzywała od Dzieci, noobow itp itd

użytkownik usunięty
Szuwar_Berserk

Najlepiej grać w to ze znajomymi. Gracze psują jakość tej gry swoim dennym zachowaniem.

ocenił(a) grę na 10
Szuwar_Berserk

Niestety. I najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie dotyczy tylko tej gry. Każda darmowa gra multiplayer na polskim rynku staje się niestety ofiarą "zgimbusowania". A lol jest tą zarazą najbardziej dotknięty bo jest to na razie najpopularniejsza gra ;/. Ludzie mają duży problem ze zrozumieniem tego, że to tylko gra i o złote gacie nie walczą. A na takich delikwentów najlepiej srać z góry i mieć na nich wyje.bane. Warto też wspomnieć o takiej cudownej opcji nazywa się ona "ignoruj". Jak ktoś będzie Ci podskakiwać mutujesz go a na koniec meczu report za "negatywne nastawienie" choć wiadomo, że to i tak nic nie da ;P Największy problem z tym podgatunkiem człowieka mają nowi gracze, którzy nie ogarniają jeszcze do końca zasad tej gry. Homo Gimbusus jednak tego nie rozumieją i mogą Ci nawet śmiercią grozić( parę takich delikwentów spotkałem ). A tak nawiasem mówiąc muszę się zgodzić z użytkownikiem nad mną. Grać ze znajomymi ( choć mam paru takich znajomych co też zaliczają się do tego niszowego gatunku :D).

ocenił(a) grę na 6
KarwaszTwarzBarabasz

Zgadzam się z tym co powiedziałeś, ale nie rozumiem dlaczego podkreśliłeś na POLSKIM rynku. Czy tylko u nas jest taka sytuacja? Albo czy się u nas wyróżnia? Jak grałem to większość osób, która mnie zwyzywała to obcokrajowcy. Więc prosiłbym jednak nie zapędzać się zbytnio w te kompleksy, że to niby u nas najgorzej :)

ocenił(a) grę na 10
Szuwar_Berserk

Może trochę się zapędziłem, ale połowa osób tego typu, które spotkałem to byli nasi rodacy, więc pisząc to opierałem się raczej na swoim doświadczeniu :) Choć oczywiście nie wykluczone, że obcokrajowcy są święci.

ocenił(a) grę na 6
KarwaszTwarzBarabasz

chyba NIE są święci :)

ocenił(a) grę na 10
Szuwar_Berserk

Zapomniałem NIE napisać mój błąd.

ocenił(a) grę na 7
Szuwar_Berserk

Ano zgadza się. W LOLa gram tylko dla rozrywki, nie gram nawet rankedów, tak tylko dla zabawy, ale czasami odechciewa się nawet klikać myszką czytając czat - nawet grając na botach zezwą cię na czym świat stoi za niby ks :D. To jest straszne, że te dzieciaki kiedyś dorosną i jeśli w prawdziwym życiu też będą miały takie nastawienie to... .

ocenił(a) grę na 10
Szuwar_Berserk

Niestety na rage quit nie można nic poradzić, ale zawsze taką osobę można zmutować i nie zwracać uwagi na innych graczy. Niestety wszystkie moby obecnie nastawione są w głównej mierze na grze zespołowej i bez zgranej drużyny zostaje Ci nadzieja na to, że tym razem to przeciwnicy okażą się nieumiejętnymi noobami.

ocenił(a) grę na 10
Szuwar_Berserk

Ostatnio pod tym względem się spokojnie zrobiło, bo dzieciarnia podążająca śladami swoich idoli przeszła na Csa.
+ Rito zaczęło bardziej konsekwentnie walczyć z toksycznością wśród graczy.

użytkownik usunięty
KarwaszTwarzBarabasz

I bardzo dobrze, może to sprawi, że wrócę do tej gry.

Szuwar_Berserk

Dokładnie! Właśnie dostałem bana na 14 dni... Zawsze broniłem osoby które są wyzywane przez innych, tłumaczyłem, że każdy może mieć słabszą grę i to nie jest powód do tego aby kogoś wyzywać w taki sposób.. Czasem nawet osoba której broniłem zaczęła mnie wyzywać bo coś źle zagrałem. To jest niesamowite... Czara goryczy się przelała grałem 5 gier pod rząd (nie szło mi najlepiej co było zaskoczeniem również dla mnie ale staty ok 7-8-12 to też nie tragedia) byłem niesamowicie wyzywany, coś niesłychanego po prostu gra za grą przez ok 3 osoby 24/7.. nie wiem co za pech, że akurat takich trafiłem w mojej serii do sezonu 7. W dodatku zawodnik z przeciwnej drużyny stwierdził, że jestem słaby (mimo, że mainuje postać i w sezonie 6 byłem nią jednym z lepszych akurat tą postacią eune i miałem serie do diamondu 2-3 niestety) Ale to nie ma znaczenia bo każdy ma lepsze i gorsze gry a nawet jak gra słabo to nie jest powód do takiego traktowania innego człowieka Nie wytrzymałem zagotowałem się i cisnąłem słuchawkami o ziemię. Zacząłem im odpowiadać tak jak oni. Z zaciśniętymi zębami słałem mięsem, poniosło mnie na maksa gdyby siedzieli obok mnie to bym ich chyba pozabijał, naprawdę. Jestem honorowym, dumnym człowiekiem i nigdy nie stroniłem od bójek gdy ktoś mi ubliża, w zasadzie przeważnie udawało mi się takie pojedynki wygrywać więc to boli jeszcze bardziej, dodatkowo mam 27 lat a jakieś dziecko wyzywa mi matkę i mówi, że by mnie zniszczył na solo i żebym najlepiej zginął na raka i to się dzieje w 5 grach pod rząd to coś jest nie tak!!! Nie wiem skąd Riot bierze statystyki, że tylko w 0.8 % grach jesteśmy atakowani.. jak ja to widzę w co najmniej 50 %!!!! Dno totalne najlepiej wyłączyć całkowicie chat i tyle.. Pech był taki, że jaa nigdy nie wyzywam nikogo i akurat za tą grę dostałem bana nna 14 dni.. Pewnie dlatego też że w poprzednich grach inni gracze reportowali mnie za flame a tak naprawdę report szedł za to że słabo zagrałem.. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
ZGR

Również dostałem bana na 14 dni, jak dobrze, że mam konto na 25 lvl xD
Dlaczego dostałem bana na 2 tygodnie? Powiem szczerze: za flame. Dlaczego? Rozumiem, że może mi się trafić słaby team, każdy ma zły dzień, ale jeśli 10 PIEPRZONYCH gier z rzędu przegrałem, tak, 10, to nie wytrzymałem i jechałem ich z gównem, jeśli w 40 minucie twitch zrobił 70 farmy, support miał 1/12, to nieważne jak dużo miałem fragów na midzie(miałem jakieś 16 średnio każdą grę) to nie wykerujesz tych noobów, gdyż nafedowali wrogich tanków czy ad carry, powiedz mi, co złego w tym, że wyzywam innych skoro są słabi? Nie wyzywam ich bo są brzydcy czy są czarnymi, tylko że nie umieją grać. Zasada jest prosta-nie potrafisz grać, jesteś zerem-idź się podszkol na aramy czy normale, a nie grasz na rankedach. Mój życiowy tok rozumowania jest taki, że nie toleruje debilizmu, nieważne czy w sieci czy w rzeczywistości, mieszam z błotem wszelkie debilizmy i nie jest mi z tym źle, pytam się jeszcze raz, dlaczego zostałem zbanowany?

Agron334

Niestety kompletnie się z Tobą nie zgodzę :) Nigdy ale to nigdy nie wyzywałem nikogo za to że słabo zagrał. Mainuje lux detronizuje nią 80 % gier raz nawet miałem 11 winów pod rząd w platynie 2 (15-3-16, 13-1-12, 6-0-1, 20-7-12 15-3-8 (spisuje z pliku który zapisałem :P) i bardzo podobne statystyki do końca nawet jednej porażki ale miałem też gry gdzie potrafiłem przegrać lux mida 0-5-0. Nie ma na to reguły. Zobacz sobie statystyki ludzi którzy grają w masterze czy nawet wyżej. Naprawdę potrafią mieć statystyki 1-12-4 polecam stronę pro builds, tam możesz zobaczyć, że nawet im się zdarzają takie gry. Najbardziej niszczy tą grę właśnie flame i cholerne smurfy których nienawidzę.

ZGR

BTW chyba najlepszym prezentem od Riotu było to, że dostałem tego bana :) Czuje się dużo lepiej bez tej gry i prawdopodobnie już do niej nie wrócę. Mam na wszystko czas oraz jestem dużo spokojniejszy bo nie ukrywam, że parę porażek z rzędu + hard flame potrafiły z człowieka zrobić emocjonalny wrak a mam swoje lata. Dlatego dobrze rozumiem co może siedzieć w głowach osób które mają po 14 lat. Ta gra jest zdecydowanie niebezpieczna dla rozwijającej się psychiki.

ocenił(a) grę na 7
ZGR

Nie mam 14 lat, niedawno skończyłem 20 i miewam takie chwile, że jeśli obie drużyny są równe, albo prawie równe, gdzie poziom jest wyrównany, to potrafię przegrywać, no ale gościu, byłeś w platynie, tam jest poziom wyższy, to chyba oczywiste, ja cały czas siedziałem w silverze, porównaj te obie ligi, myślisz, że w moim przykładowym teamie, prócz mnie, tylko jedna osoba nie potrafi grać? Nikt praktycznie nie potrafi. Wspominałeś że jedna osoba się poślizgnęła i zrobiła takie staty, no bywa, ale to tylko jedna osoba, z pięciu.

ocenił(a) grę na 1
Agron334

Wiesz, co to jest MMR? Gracze do Twoich meczy są przydzielani na podstawie wyników. Gra dobiera ich tak, aby wszyscy byli mniej więcej na równym poziomie. Jeśli więc oni są słabi, to ty też jesteś.
I nie wciskaj nam średniej 16 fragów, bo nikt Ci nie uwierzy. Mimo iż być może nawet Ty sam wierzysz - bo gracze zawsze pamiętają swoje wybitne występy, a nie te, w których im nie idzie.

ocenił(a) grę na 10
ZGR

A co mainujesz? tak z ciekawości :)

ocenił(a) grę na 8
Szuwar_Berserk

w każdej sieciówce się obrażają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones