PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608613}
7,6 3 975
ocen
7,6 10 1 3975
Left 4 Dead
powrót do forum gry Left 4 Dead
ocenił(a) grę na 9
_Garret_Reza_

Jedynka o wile lepsza

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

zgadzam się :)

luki14

Nie grałem, ale po przeczytaniu recenzji wiem, że to niemożliwe. Choćby przez brak walki melee...

ocenił(a) grę na 8
_Garret_Reza_

Faktycznie w dwójce mamy więcej broni i specjalnych zarażonych, ale klimat jedynki miażdży.

ocenił(a) grę na 8
Siarzewski

Klimat jedynki jest nie do odtworzenia... W jedynkę grałem pół roku, w dwójkę niecały miesiąc. Do tego dochodzi komiks the sacrifice i układa nam się cała historia. Szkoda tylko tej żałosnej liczby broni w jedynce jak i w dwójce.

_Garret_Reza_

Dwójka ma lepszą mechanikę i rozgrywkę, ale klimat i postacie jedynki biją drugą część na głowę.

Pumo

Tak czy siak dwójkę też powinni dodać. Zagrywałem się w obydwie części jak szalony i czekam na trójkę (pewnie nie ja jeden :-] ).

Crash_1992

Jeśli dodadzą jakąś sensowną fabułę, też będę zainteresowany.

_Garret_Reza_

no fabuła jest taka, że uciekasz przed zombiakami. we wszystkim gdzie jest zombi chodzi o to by uciekać i walić headshoty. I zgadzam się w pełni z Pumo, we dwójce można latać z maczetą jak waszka g, ale jedynka i tak wymiata.

adlen

Ale uciekasz, wsiadasz w auto, potem tego auta nie ma, masz łódź którą opuszczasz, ze dwa razy uciekniesz helikopterem... Bardziej spójne by się to wszystko przydało.

_Garret_Reza_

Moim skrytym marzeniem jest zagrać kiedyś w RPG będące połączeniem L4D i Fallouta. Dead State może nie dać rady... Pożyjemy, zobaczymy albo umrzemy i powrócimy ;-).

ocenił(a) grę na 10
Crash_1992

Gdyby do 2 przenieśli klimat i mapy z pierwszej części byłoby idealnie.

Persie10

Do dzisiaj gram w left 4 dead.

ocenił(a) grę na 9
Pumo

Zgadzam się z przedmówcą. W 2-giej części jest więcej zróżnicowanej broni i nowi przeciwnicy, ale pod względem klimatu i postaci lepsza jest część pierwsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones