PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614944}
5,0 183
oceny
5,0 10 1 183
Legendary
powrót do forum gry Legendary

7/10 - Oldschool

ocenił(a) grę na 7

Mało ludzi znam, którym podobała by się ta gra. Nie jest to jakaś wybitna produkcja. To nawet nie jest półka AAA ale według mnie gierka spisuje się całkiem dobrze. Ma niezły początek. Ciekawe stwory wyciągnięte wręcz z mitologii greckiej. Chociaż nie ma ich za dużo. Strzela się jako tako. Tylko ścieżka dźwiękowa jest wybitnie męcząca i wręcz prostacka. Wizualnie Legendary daje radę. Poziomy zaprojektowane są schludnie. Nie ma żadnych miejsc gdzie mogła by blokować się nasza postać. Klimacik jest. Fabuła to nic specjalnego ale kogo obchodzi fabuła w odlschoolowym FPsie? :) Jakaś jest i to wystarczy.

Jak mówiłem strzela się znośnie ale owe strzelanie jest dosyć monotonne i dla niektórych ten aspekt może być nie do przejścia. U mnie FPSy mają spora taryfę ulgową. Lubię ten gatunek.

Męczyłem się okrutnie w ostatnim levelu przy Puszce Pandory. Ale ja chyba grałem na HARDZie wtedy. Sprawę utrudniały także rzadko rozmieszczone checkpointy. Nie dość, że było ciężko i długo trawo podchodzenie do Puszki Pandory to śmierć powodowała, że zaczynaliśmy wszystko od nowa. Trochę nerwów na tym zjadłem.
http://www.youtube.com/watch?v=9MMBn1VC0LM

7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones