PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611716}

Lego Harry Potter Lata 1-4

Lego Harry Potter Years 1-4
7,5 3 587
ocen
7,5 10 1 3587
Lego Harry Potter Lata 1 4
powrót do forum gry Lego Harry Potter Lata 1-4

Świetna gra.

ocenił(a) grę na 8

Grafika rewelacyjna, klocki wyglądają jak autentyczne LEGO, i nie można jej tak szybko przejść. Troche szkoda, że nie było dialogów, ale gra i tak dobra . Chciałbym żeby zrobili drugą część.

Rajek333

Super gra, oby stworzyli drugą część 5-7. Pewnie zrobią po premierze 2 cz. Insygniów.

MarcoK

W listopadzie premiera lat 5-6 ;D

ocenił(a) grę na 8
wieczko6

Serio? Jest już ogłoszona premiera? Nie mogę się doczekać, ale jeszcze bardziej chcę zobaczyć film ''Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. II''. Widziałem zwiastun, i coś czuję, że będzie genialnie. A wracając do gry, serio będzie w listopadzie druga część?

ocenił(a) grę na 10
Rajek333

Nic tylko pogratulowac tak swietnej gry . Jest w niej tyle osiagniec ze nie sposob wszystkiego osiagnac w 60 godzin. Grajest najprawde wspaniala mozna poczuc magie:)

remix212

A czy jest możliwość swobodnej eksploracji hogwartu?

ocenił(a) grę na 8
kosobi

Hogwartu i nie tylko. Jest też Hogsmeade i ulica Pokątna, i dużo lokacji, które można zwiedzać podczas misji, typu Komnata Tajemnic, zakazany korytarz na trzecim piętrze a nawet dno jeziora z trzeciego zadania Turnieju Trójmagicznego.

ocenił(a) grę na 10
Rajek333

A mi bardzo pasuje humor. Niby nie ma żadnych dialogów, ale same sceny często śmieszą. :D Chyba najlepsza z gier lego, czuć tę magię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones