PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611716}

Lego Harry Potter Lata 1-4

Lego Harry Potter Years 1-4
7,5 3 587
ocen
7,5 10 1 3587
Lego Harry Potter Lata 1 4
powrót do forum gry Lego Harry Potter Lata 1-4

Pomocy!!!

ocenił(a) grę na 10

Mam pewien problem. Ta gra jest super, ale wpadłem w małą pułapkę... :) Otóż są takie obiekty jak skrzynie, czy kule, które wymagają posiadania zaklęcia z czerwoną poświatą, ponieważ wokół tych obiektów jest pełno czerwonych "gwiazdek", tak jak srebrnych przy reducto. Otóż wpadłem do dołu w klasie profesora Flitwicka i żeby wyjść trzeba zniszczyć kule tym czerwonym zaklęciem, a ja go nie posiadam i nie wiem co to za zaklęcie, a nie zdobyłem go poprzednim razem mimo przejścia całej gry i w/g niej mam komplet zaklęć. Ktoś może wie jakie jest to zaklęcie i jak je zdobyć, żeby się stamtąd wydostać? Na ulicy Pokątnej można kupić zaklęcia, i mam wszystkie wykupione oprócz accio, bo kosztuje 4 000 000 i one nie działają. Czy jest możliwe, żeby to było właśnie to zaklęcie, bo ja pamiętam z Czary Ognia, że to zaklęcie służyło do przyciągania, a nie do niszczenia przedmiotów? Odp please! :)

ocenił(a) grę na 8
Dawid92

Musisz zdobyć szton złej postaci, bo tam trzeba użyć Czarnej Magii. Idź do Aragoga, ale postacią znającą Reducto, rozwal skrzynkę, zabierz szton Lucka Malfoya i Czarna Magia będzie u złych postaci na miejscu Wingardium Leviosa, zreszta działa niemal identycznie.

ocenił(a) grę na 10
Rajek333

Dzięki wielkie Rajek333! ;)

Dawid92

Bardzo dziękuję też miałem z tym problem

Dawid92

Oraz moim zdaniem to z dużo kosztuje czy ich porąbało??? Ja mam tą grę 4 lata i zazwyczaj wydaję na sztony, zaklęcia i czerwone klocki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones