PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809544}
7,6 1 496
ocen
7,6 10 1 1496
Life is Strange 2
powrót do forum gry Life is Strange 2

Będzie po polsku czy znowu będzie trzeba czekać na spolszczenie od graj po polsku

xardas334

Raczej trzeba będzie czekać

xardas334

Polecam granie z oryginalnym języku, przy okazji można podszkolić trochę język, a słownictwo występujące w grze jest mało skomplikowane.

ocenił(a) grę na 7
xardas334

Oczywiscie ze trzeba bedzie czekac. Oni jeszcze nie skonczyli spolszczenia do before the storm :/

xardas334

Pewnie tak jak z Before The Storm ,,Będzie pod koniec września 2017" 08.09.2018 muszę grać po angielsku bo jeszcze nie ma spolszczenia

Jakubeek

Obecnie jest spolszczenie od GPP do pierwszych dwóch epizodów LiS - BtS, a w listopadzie ma być całość.

Ta grupa jest najlepsza od fanowskich spolszczeń.
Wydali wiele spolszczeń na równi, a niekiedy nawet lepszych od oficjalnych.
Bez nich nie byłoby spolszczeń do takich gier jak TWD - Season one, TWD - Season Two, TWD - A New Frontier,
The Wolf Among Us - Season 1, Game of Thrones - Season One, Life is Strange i wielu innych.

Po wydaniu całego spolszczenia do LiS - BtS mają w planach wydać też całe do
Life is Strange 2 oraz TWD - Final Season w przyszłym roku.

returner

No i wydali do Before the Storm??

Danio31b

Już wydali do całości LiS - BtS na koniec ubiegłego roku.

xardas334

Nie będzie tłumaczenia, ponieważ brakuje im technika i zrezygnowali :(

forintleader

skąd to info?? bo jeszcze 13 grudnia pisali ze prace stoją a nie ,ze zrezygnowali

Danio31b

Zaczęli w 2018 i od tego czasu przetłumaczony jest tylko 1 epizod. Pod koniec 2019 Norek pisał na forum, że mają problem z tłumaczeniem, bo crashuje gre i nie mają narazie technika więc lokalizacja jest wstrzymana. Na forum ta gra nie jest nawet w projektach do realizacji.
Nie ma też Life Is Strange 2 w projektach porzuconych, więc sam narazie nie wiem co o tym myśleć.

Jeżeli to tłumaczenie kiedyś ujrzy światło dzienne to się nie łudzicie, że będzie to gdzieś za 2 lata jak nie dłużej.

Nie wiem czy to kwestia problemów technicznych, dużej ilości tlumaczonych gier czy braku w ludziach, ale na spolszczenia czeka się bardzo długo.

Ja na spolszczenie całego sezonu TWD od premiery gry czekałem prawie 3 lata...

Problemów z angielskim nie mam, ale jednak w gry tego typu, gdzie jest dużo czytania wolę grać w polskiej lokalizacji, ale niestety nie mam zamiaru czekać aż pracę ruszą więc ogrywam po angielsku. Gra jest świetna! Pozdrawiam

forintleader

Biorąc pod uwagę ile robią spolszczenie do ostatniego sezonu Walking Dead ,to graj po polsku się wykrusza niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones