PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876667}

Lost Judgment

Rosuto Jajjimento: Sabakarezaru Kioku
7,9 88
ocen
7,9 10 1 88
Lost Judgment
powrót do forum gry Lost Judgment

Pierwsza część byla rewelacyjna. Spodziewano się taniego spi offy serii Yakuza, a gracze dostali tytuł posiadający pomysł na siebie z dającymi się lubić nowymi bohaterami.

Krążą słuchy, że ten Judgment ma być drugą i ostatnią częścią. Związane jest to z aktorem wcielającym się w głównego bohatera i agencją aktorów, która użycza Sedze aktora. Mają oni durną politykę mówiącą o tym, że gra, w której pojawia się ich aktor nie może pojawić się na PC :/ Sega z powodzeniem przeniosła całą serię Yakuza na komputery i z Judgment chcą zrobić to samo. Zobaczymy, jak to się skończy. Tymczasem czekam na premierę z niecierpliwością.

ocenił(a) grę na 7
nobunaga

serio? ale masakra :/ kto wymyśla tę politykę? no trudno, zawsze jest google stadia etc., ale chciałoby się mieć na steamie w bibliotece :)

ocenił(a) grę na 8
nobunaga

Problem chyba już nieaktualny skoro obydwie części od września są dostępne na PC :)

Kniaz4815

I dobrze. W każdej części scenariusz jest wyśmienity i oby jak najwięcej osób ograło tą serię :)

ocenił(a) grę na 7
nobunaga

właśnie przechodzę te gry i jestem totalnie oczarowana Yagamim. mam nadzieję, że to jednak nie koniec.

slashadow95

Narazie wszyscy czekają na Like A Dragon: Ishin (zamiast Yakuz samuraje w historycznych realiach). Może zapowiedzą nowe Judgment.

ocenił(a) grę na 7
nobunaga

wiem, sama czekam na Ishin. jeśli chodzi o samo like a dragon, to za ichibanem osobiście nie przepadam. nie ma startu do Yagamiego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones