PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686575}
7,2 3 683
oceny
7,2 10 1 3683
Mad Max
powrót do forum gry Mad Max

Hej mieliście taki probelm ze cel głowny misji trezba było zbudować pręt dla maluchów a jak chcieliście go zbudować to pisało ze trzeba dojść do tej ów misji i w tej chwili jestem zablokowany wie ktoś czy to bug czy co ?

derylepl

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba musisz pojechać do Krwistobrodego żeby móc to zrobić.

derylepl

mam dokładnie ten sam problem! próbowałam już chyba wszystkich możliwych rozwiązań podanych na zagranicznych forach i filmikach na yt, nie mogę ukończyć misji ponieważ muszę mieć jedną część która jest zablokowana bo muszę ukończyć tą misje xDDDDDDD pomocy bo gra mi się podoba i chciałabym kontynuować, gram na ps4

ocenił(a) grę na 8
Mrs_Sparrow_2

ja zacząłem od nowa

derylepl

i co pomogło? czy dalej jest problem z przejściem? też chyba zaczne od nowa ale chciałabym wiedzieć czy jest sens :/ (grasz pc, xbox czy ps4??)

ocenił(a) grę na 8
Mrs_Sparrow_2

ps4 wszystko dziala nie kupowalem zadnych uprage do tego momentu orpoczych co kaza

Mrs_Sparrow_2

Tez mi sie tak zrobilo i lipa nic nie idzie ruszyc, ma ktos jajis pomysl co z tym zrobic?da rade to jakos ruszyc?

Madaspetras

zaczełam nową grę i problem pozostał :/ troche szkoda mi już na to czasu

Madaspetras

Pręt dla maluchów można zrobić dopiero po dotarciu do twierdzy Krwistobrodego. Nie wiem czy staracie się dostać zadanie "klasyka pustkowi", czy jesteście w trakcie jego wykonywania, ale po tym co piszecie wydaje mi się, że Krwistobrody powinien załatwić sprawę.

JasonCCC

Tylko jestem w twierdzy a z krwisto brodym raz juz gadalem na poczatku a teraz sie nie da, dostarczylem pret spawalniczy i zebralem 100sztuk zlomu a nadal sie nie da zamocowac ulepszenia bo musze wykonac misje ktora polega wlasnie na tym mocowaniu

Madaspetras

No to nie mam pojęcia w takim razie. Zobacz może jakiś gameplay jak inni to ogarniali, bo ciężko mi teraz Ci pomóc nie wiedząc co zrobiłeś a czego nie ;(

Madaspetras

rozwiązanie jest proste, wejdz w menu archanioła zamontuj wszystkie potrzebne części które masz (z zielona kropką) i wyjedz z twierdzy i quest z krwistobordym sam zaskoczy. Nie można po prostu montować lepszych cześć niż te z "recepty"

madmax1410

Dziękuję, zaskoczyło.

madmax1410

Działa.Zróbcie dokładnie tak jak madmax1410 pisze.Odznaczcie wszystkie udoskonalenia, poza tym z zieloną krotką i zadanie samo zaskoczy. Dzięki :)

derylepl

Musisz w warsztacie ustawić rzeczy tak aby były takie jak do waleta, np. Karoserie, silnik, opony, ogólnie to co masz zaznaczone zieloną kropką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones