PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686575}
7,2 3 683
oceny
7,2 10 1 3683
Mad Max
powrót do forum gry Mad Max

a wyszła kolejna gra z otwartym światem który się ciężko zwiedza , jest po prostu nudny , wszystko się powtarza, fizyka jazdy jest do du..y , postać cały czas nachylona jak jakaś małpa , nuda nuda nuda nie warte to jest 200 zł . Cóż z tego że można tuningować jeśli podstawa gry jest sztuczna i niedorobiona. Po wiedźminie kolejny gniot z otwartym światem. nie wiem jak wy ale ja tęsknie zagrami które są fajnie zrobione w których fizyka , grafika i klimat tworzą coś co można pograć i nie trzeba sobie wyobrażać że jest lepiej .
A otwarty świat kosztem dobrze zrobionej gry to niestety lipa pyzatym otwarty świat to tylko iluzja.

ocenił(a) grę na 7
beloved1

Do prowadzenia auta trzeba się zwyczajnie przyzwyczaić, mi się kojarzy trochę z jakimś marnym symulatorem i brakuje mi ręcznego, to w sumie tyle, ale gra mi się podoba, a miejscówki wcale nie są nudne, po prostu zbiera się cały czas złom który jest jakby walutą Wasteland'u... miejscówki są zawiłe i często trzeba pokombinować, fajny motyw z tymi balonami, co do jego pochylenia, to jak biegnie to się pochyla chyba jak każdy biegający człowiek, podczas bójki tak samo, gotowość do ataku, garda itp. pierdoły to standard, chyba ktoś chce się przypie*&%$#ć do byle czego... otwarty świat to iluzja... w sensie co?? Że gram, ale nie gram?

ocenił(a) grę na 3
nikone

z całym szacunkiem , nie przekonałeś mnie , gra jest słaba , ale jak ktoś wydał 2 paki to sobie musi tłumaczyć że" brakuje mu ręcznego , no i jazda jest z marnego symulatora" no ale w sumie , w sumie to nie małżeństwo nie musi być kompromisu , możesz to sprzedać albo coś poczekać na lepszą grę bo to strata czasu.

ocenił(a) grę na 7
beloved1

Widocznie gra nie dla Ciebie. Nie wydałbym ponad 200 zł na żadną grę... ceny gier na ps4 są ku&%a absurdalne, sięgają i 300zł, jeszcze trzeba za net płaci podczas gdy do pc jest o połowę taniej, to kpina. Wymiankę zrobiłem za batmana, są takie sklepy gdzie można wymieniać i sprzedawać. Widocznie trzeba lubić te mad maxowe postapokaliptyczne klimaty, ja lubię i nie narzekam, dobra rozrywka na wieczór i nie gadaj, że te wyścigi i walki samochodwe nie są fajne.

ocenił(a) grę na 7
beloved1

bijatyki też są, rozluźniające ^^

ocenił(a) grę na 7
nikone

Auto miało ręczny, panie spec! :-)

beloved1

I tak nie dałeś tych 200-stu złotych.... więc w czym problem ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones