PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611379}
7,3 1 644
oceny
7,3 10 1 1644
Manhunt
powrót do forum gry Manhunt

Dziwna gra. 

ocenił(a) grę na 7

Trudno mi tą grę ocenić dlatego że jest to nietypowa produkcja coś w stylu brutalnego hitmana jednak na pewno jest to gra wymagająca od gracza skupienia i spokoju dlatego jest to gra targająca nerwy większości przez nie częste save ale zarazem przejście jej daje graczowi dużą satysfakcje i choć nie przepadam za skradankami to jednak gry tego typu są dużym wyzwaniem.Do grafiki nie mam nic ale mam pytanie czy wy też mieliście troszkę śnieżny obraz?Co do fabuły jest ona przez ok.10 scen denna dopiero potem się rozkręca,rozgrywka również wtedy nabiera rozmachu i przestaje być tak monotonna.Manhunt-owi mogę co najwyższej wystawić naciągane 7/10 gra niezła,całkiem oryginalna ale nie do końca dopracowana.Pozdrawiam

DemiaN

fakt dziwna gra ale mimo wszystko warto zagrać chociażby dla tego poczuć się na początku jak zwierzyna na którą wszyscy polują by później samemu stać się łowcą, co do śnieżnego obrazu to celowy zabieg.

ocenił(a) grę na 4
DemiaN

lubie skradanki np. Metal Gear Solid, poczytalem o tej grze opinie i wiele osob mowi ze rewelacja. gra jest troszke nudnawa (i nie mowie o fabule). tematyka spoko, na grafike nie zwracam uwagi bo gra dosc stara. interesuje mnie czy sama rozgrywka sie robi ciekawsza pozniej? bo jestem na poczatku - kilka scenek przeszedlem i gra jest strasznie monotonna, a mianowicie zmieniaja sie tylko lokacje i rodzaje broni. nie ma zadnych ciekawych zadan. czy cala gra polega tylko na wykonczeniu wszystkich gosci w kolejnych lokacjach czy potem cos jest urozmaicone? bo chce dac szanse tej grze i nie wiem czy warto...???

ocenił(a) grę na 7
kebi17

Na początku sorry że teraz odpisuje bo ja na przykład w takich kwestiach lubię szybką odpowiedz :-).Jak już pisałem "Co do fabuły jest ona przez ok.10 scen denna dopiero potem się rozkręca,rozgrywka również wtedy nabiera rozmachu i przestaje być tak monotonna.".Gry dobrze już nie pamiętam ale czym dalej byłem tym poziom był wyższy a tym samym większa satysfakcja.Początek jest powtarzalny ogólnie nudny dopiero potem gra jest dobra jeśli oczywiście urozmaicasz sobie likwidowanie celów.Oprócz wielu narzędzi mordu są też 3 możliwości eliminacji,dobrze już nie pamiętam ale chyba było tak że czym dłużej przytrzymasz prawy przycisk myszki będąc za ofiarą tym brutalniejsza będzie egzekucja (zielony.pomarańczowy.czerwony) dobrze się tym bawić by sprawdzić co stanie z wrogiem gdy go na przykład zaatakujemy
z piły mechanicznej mając ją na czerwono itd.Do tego finał jest chory i warto się z nim zapoznać ;-).

ocenił(a) grę na 4
DemiaN

dzia za odpowiedz;)

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

śnieżny obraz jest zamierzony ma symulować obraz z kamery tego reżysera filmów snuff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones