PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744231}
6,5 3 369
ocen
6,5 10 1 3369
Mass Effect: Andromeda
powrót do forum gry Mass Effect: Andromeda

Grając w Andromedę pewnie będzie towarzyszyć mi uczucie grania w prequela bo już wiadomo, że twórcy nie będą się odnosić do wydarzeń które miały miejsce w naszej galaktyce co pewnie będzie dość logiczne wytłumaczone bo odległość między Andromedą a drogą mleczną to jakieś 23 trylionów kilometrów czyli 2,52 miliona lat świetlnych więc nawiązanie kontaktu zapewne będzie niemożliwe. Co nie zmienia faktu, że gracze nadal chcą poznać cywilizacji w naszej galaktyce ;]

ocenił(a) grę na 7
ElTabasco

Nie jestem pewna, czy nie ma czasem jakiejś strony poświęconej uniwersum ME. A nie, jest takie coś:
http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect_Wiki

Tam można się sporo rzeczy dowiedzieć :)
Aczkolwiek ja się nawet nieco cieszę z nowej galaktyki i tym podobnych, tylko nieco martwi mnie fakt, że z tego co czytałam w najnowszych zapowiedziach to parę rzeczy będzie bardzo podobnych (ba, właściwie kalka!) do tych z pierwszej trylogii. Np: wrogowie, starożytna rasa. Chociaż może to tylko rzucone tak na odczepnego, żeby się gracze nie czepiali, że premiera w przyszłym roku, a tu nic nie ma o samej grze. I mam szczerą nadzieję, że tak jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones