PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744231}
6,5 3 369
ocen
6,5 10 1 3369
Mass Effect: Andromeda
powrót do forum gry Mass Effect: Andromeda

Witajcie, moim zdaniem powiń wziąć kilka ważnych wyborów z 3, o ile to będzie kontynuacja, wiec na początek 3 główne wybory:

1.Synteza - istoty organiczne będą miały takie linie na skusze (nie wiem jak to nazwać), i żniwiarze będą istniały a także istoty nie organiczne
2.Kontrola - podobnie do punktu 1 tylko bez tych lin
3.Destrukcja - brak żniwiarzy i istot nie organicznych

Trzeba też wziąć pod uwagę wybór pomiędzy Gety a Quarian wiec:

4.Gety - brak Quarian (a jak wybrało się też opcje 3 to i brak Getów)
5.Quarian - Quarian istnieją, a Gety (jeśli wybrało się 3 to i tak ich nie ma a jak wybrało się 1 albo 2 to są ich mało albo np. nikture wrogo nastawione)
6.Quarian i Gety - jak 3 to nie ma i tak Getów, a jak 1 i 2 to Quarian i Gety żyją na planecie

Następna rzeczą jaką trzeba wziąć pod uwagę to genofadium:

7.Nie wyleżenie - Kroganie wyginęli lub jest ich bardzo mało i bardziej opryskliwi
8.Wyleczony ale ''Ewa,, zginęła - Kroganie i się ich namnożyło i planują wojne
9.Wyleczony i ''Ewa,, przeżyła - Kroganie i się ich namnożyło i nie planują wojny

No i było by miło gdybyśmy znaleźli w 4 prezent który był dla Sheparda od Liary,
czyli ten mini hologram Sheparda który mówił jakim byliśmy człowiekiem.

Seba_paj

Mam nadzieje że nie będzie wgrania Savów.

Poza tym to Andromeda - inna galaktyka, zapewne Arca wyleciała z naszej galaktyki przed zmieniającym wszystko promieniem a promień działał tylko w naszej galaktyce, czyli nasze wybory nie wpłyną na 4 cz bo kolorowe zakończenie nie dotarło do świata i postaci które będą w 4. Mam taką nadzieje.

ocenił(a) grę na 8
Seba_paj

Wydaje mi się, że zakończenie będzie w andromedzie przedstawione w formie ankiety, np.
Shepard w ostatecznym starciu ze Żniwiarzami podjął decyzję:
a) zniszczyć życie syntetyczne
b) dokonać syntezy życia organicznego i syntetycznego
c) przejąć kontrolę nad zniwiarzami.
Jedyny wpływ w Andromedzie pewnie będzie w dialogach.

Seba_paj

Andromeda nie bedzie miala fabularnie nic wspolnego z obecna seria dlatego nie zatytolowali tego Mass Effect 4 Andromeda tylko Mass Effect Andromeda akcja bedzie rozgrywac sie w calkowicie innej galaktyce niz ta znana nam z poprzednich 3 czesci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones