PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 192
oceny
8,8 10 1 19192
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Grałem w pierwszą część, przeszedłem całą i muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych gier z jaką się spotkałem, ale ja nie o tym.W pierwszej części było tak, że broń nie miała amunicji.Ona po prostu się przegrzewała i wystarczyło poczekać, aż się z powrotem "naładuje". Nie dawno obejrzałem sobie gameplay z drugiej części i zauważyłem, że tam amunicja już jest i bohaterowie normalnie przeładowują broń.Dlaczego w pierwszej części od razu tego nie zastosowano, tylko dano taką nieskończoną ilość amunicji?

karol9_16

Mechanika gry w ME2 jest inna i gdyby tak dać jeszcze nielimitowaną amunicję jak było wcześniej to panie kolego gra byłaby za łatwa a tak trzeba z umiarem obchodzić się z ammo ;)

jason86

Wiesz, tylko zastanawia mnie dlaczego już w pierwszej części nie dali amunicji.
Co do tego, że z umiarem trzeba się obchodzić z amunicją, bo może się ona skończyć, to widziałem, że aż tak mało, to jej tam nie ma :D.Gościu sporo miał w zapasie.

ocenił(a) grę na 10
karol9_16

Akcja ME2 dzieje się 2 lata po wydarzeniach z oryginału, więc pojawienie się pochłaniaczy ciepła to efekt rozwoju technologicznego.
Btw., w części pierwszej korzystając z odpowiednich modyfikacji broni nie trzeba było martwić się jej przegrzewaniem :)

ocenił(a) grę na 10
YeeZooS

Mi to wyglada na efekt zacofania technologicznego ;D

YeeZooS

A czy w broniach w Mass Effect 2 były jakieś magazynki do tych broni???Amunicję zauważyłem i dostrzegłem też, że on jakoś przeładowuje chyba tę broń, czy polegało to na innym mechanizmie???

ocenił(a) grę na 10
karol9_16

Te magazynki to tzw. pochłaniacze ciepła, uniwersalne dla wszystkich rodzajów broni (poza ciężką). Pozwalają na oddanie określonej (dla każdej broni innej) ilości strzałów, zanim wymagają wymiany. Bez pochłaniaczy nie można strzelać.

YeeZooS

Dzięki za wyjaśnienie.

karol9_16

To ja jeszcze dodam że pierwotnie w ME2 też miała być samoochładzająca się bron a pochłaniacze dodano po to żeby można ją było szybko schłodzić jak się przegrzeje w czasie walki. Później chyba twórcy doszli do wniosku ze to czyni grę za łatwą i zrezygnowali z samoochładzania.

ocenił(a) grę na 9
lslusa

kolego gdzie mozna zdobyc dodatkowe stroje?

ocenił(a) grę na 9
karol9_16

Jest nawet niewykorzystana ścieżka dźwiękowa z leksykonu wyjaśniające poco w ogóle wprowadzili pochłaniacze ciepła, ale pewnie w Bioware pomyśleli "...SPECULATIONS FOR EVERYONE...LOL".

W każdym razie wprowadzili je po to, bo w Przymierzu ktoś tam zauważył. że Gethy dysponują większą siłą ognia i mieli przewagę nad marines Przymierza, a wprowadzenie usunęło potrzebę czekania na ochłodzenie się broni i tym samym zwiększenie siły ognia.

[URL=http://www.youtube.com/watch?v=A-wHXVWoMb4]Mass Effect 2 - Unused Codex Entries[/URL]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones