PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

KURR!!! Shepard miał żyć, mieć dzieci z Liarą (w moim przypadku) itd. (chlip)


Ukończyłem MASS EFFECT 3 - i mam jedno słowo aby określić tą grę, a którego bardzo rzadko uzywam "FANTASTYCZNA" - 3 część trylogii o komandorze Shepardzie i jego ekipie jest znakomitym zwienczeniem serii. Cała gra to wspaniała historia. Wiem że już zaczynają zabierać się za film i zastanawiam się jak chcą zamknąć tak rozbudowaną historie w 3h filmu jest po prostu niewykonalne. Nie przy tym tytule. No chyba że też zrobią z tego tylogię.. Ehhhh... mam chandrę, raz że to już koniec, dwa że w mass effect 4 będzie już inna historia, nie będzie Sheparda (chlip!) a trzy że liczyłem na ciut inne zakończenie. W prawdzie w podstawowej wersji gry są 3 rózne zakonczenia ale zadno do konca mi nie odpowiada. Powstało parę oficjalnych dodatków gdzie Bioware dorzucił zakończeń, obejrzałem je na youtubie i dalej mi czegoś brakuje. Wiem, rozsądek podpowiada tak powinno być... ale ja chciałem by wszyscy żyli długo i szczęsliwie (chlip!). WIele osób pisze maile i prowadzi istną batalię z Bioware o to by 4 część była kolejnymi przygodami Sheparda... zobaczymy, i tak już ich kocham za to w jaką grę było mi dane zagrać. Stworzyli arcydzieło w dziedzinie komputerowej rozgrywki Nie będę się rozczulał nad grafiką muzyką fizyką itp. bo wszystko tu jest dla mnie perfekcyjne. Chylę czoła i idę płakać.... Shepard out. 10/10 <serce>

ocenił(a) grę na 9
Disco_Destroyer

Warto jednak poinformować innych,że treść zawiera spoilery.Szczególnie,że fakt śmierci Sheparda umieściłeś tak,że widać go jak na dłoni.

Fabio24

prawda, zapomniałem, pisałem na gorąco.

ocenił(a) grę na 9
Disco_Destroyer

Rozumiem,niestety opcji edycji tekstu nikt łaskawie nie dodał.

użytkownik usunięty
Fabio24

Mass Effect to uniwersum z potencjałem na przynajmniej tyle gier, filmów, komiksów, kreskówek itd. ile przyniosły gwiezdne wojny.
A mam wrażenie, że trzecia część je zabiła ledwie kilkadziesiąt lat (czasu świata z gier, nie naszego) po jego powstaniu. liczę od wojny pierwszego kontaktu - bo wtedy ludzie poznali obcych. Wszystko inne na ziemi co by się przed tym wydarzeniem toczyło nie było by "masseffectowe".
Chociaż czekajcie - pochopny wniosek. tzn. ten z wiekiem universum, bo zabite raczej zostało, mnie tam czwórka wisi bo co by miała wnosić? albo negowałaby trójkę albo toczyłaby się po niej. Pierwsze wyjście bez sensu drugie nudne, od postapokaliptycznych klimatów są fallouty).
w każdym razie myślałem o universum pod kątem ludzkości.
a przecież są wojny rakni, rebelia krogan itp. - materiał wstecz dość bogaty, szkoda, że bez ludzi^^

ocenił(a) grę na 10
Disco_Destroyer

Przyznam, zakończenie smutne, ale dzięki temu ta gra dostała jeszcze dodatkowej magii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones